Abimin Kankası ile Birlikte Oldum

Abimin Kankası ile Birlikte Oldum
Abimin Kankası ile Birlikte Oldum

Olayın nasıl gerçekleştiğine geçmeden önce durumu daha iyi anlamanız için aramızdaki ilişkiden biraz bahsetmek istiyorum sizlere. Abimle aramda öyle her abi kardeş gibi bir ilişki vardı. Ne fazlası ne eksiği diyebilirim. Ailemle birlikte kaldığımız evde abimle ayrı odalarımız varda ve akşamları herkes kendi odasında takılırdı normal düzende. Ama işte bu düzen her zaman normal olmuyordu. Bazen annem ile babam şehir dışına iş için gidebiliyorlardı. O gibi durumlarda da ev bize kalıyordu. Ee ev komple bize kalınca da iki genç olarak biraz dağıtabiliyorduk. Ancak ailemizin son defa il dışına gittiğinde biraz fazla dağıttığımız için bu sefer uyarı almıştık ve önden böyle bir şey yapmamız konusunda uyarılmıştık. Bu durum bizim için her ne kadar üzücü olsa da kafa dağıtmamıza engel bir durum değildi asla. Neyse ailemiz gitmişti ve o gün ilk yalnız geçireceğimiz gündü. Sabahtan dışarı çıkıp kahvaltı yapmaya karar verdik. Abim en yakın arkadaşını da davet etmişti. Zaten ben abimin arkadaşında karşı bazı şeyler hissediyordum. Daha adını koyamıyordum ama hoşlanıyordum sanırım. Onu görünce içim kıpır kıpır ediyordu. Neyse buluştuk kahvaltı falan yaptık. Sonrasında da biraz takıldık yine dışarıda. Artık akşam oluyordu ve abim arkadaşını da bizimle gelmesi için ikna etmeye çalışıyordu. Tabi arkadaşı pek gelme taraftarı değildi ama bende ısrar edince kabul etti. Neyse eve doğru yola çıktık ve eve yakın bir marketin orada durup gece için biraz atıştırmalık ve içecek bir şeyler aldık. Ev gelmiştik. Önce üstümüzü değiştirdik sonrada oturup biraz boş muhabbet yaptık. Tabi bu çok uzun sürmedi. O kadar içki alınca beklemek anlamsız olur dedik ve masayı hazırlayıp hem bir şeyler atıştırıp hem de içmeye başladık. Abim bize göre çok hızlı gidiyordu. Bizde içiyorduk ama daha yavaştan alıyorduk. Gerçi ben zaten öyle çok hızlı içen biri değildim ama abimin arkadaşı da anlamsız bir şekilde bana uyuyordu.

Sonunda beklenen oldu. Abim baya içip sızmıştı. Haliyle onu odasına taşıdık ve yatağına yatırdık. Gece daha erkendi ve ikimizin de uykusu yoktu. Bu yüzden kafamızda tam güzel olmamışken biraz daha devam edelim dedik. Neyse oturduk devam ediyoruz. Beni inanılmaz bir sıcaklık bastı. Alkolünde etkisi ile çocuğa aptal aptal bakıyorum, söylediği komik olmayan şeylere bile gülüyorum falan. Çocuktan benden cesaret almış olacak ki yavaş yavaş bana yaklaşmaya başladı. Bende ses etmiyorum tabi. Ben ses etmedik o daha da yaklaşıyordu. Artık bildiğiniz yan yana oturuyorduk. Ama tabi içmeye devam ediyoruz. Bu noktadan sonra artık konuşurken bana dokunarak konuşmaya başladı. Kelimeler eskisi kadar seri çıkmıyordu ağzından. En azından ben öyle duymuyordum. Kelimeler yavaşlamıştı ve sanki beni okşar gibi ellerini vücudumda dolaştırıyordu. Ben tabi kendimden geçtim geçeceğim. Tabi artık ikimizin de kafası güzel olmaya başlamıştı. Bir anlığına göz göze geldik ve beş on saniye o şekilde kaldık istemsizce. Tabi o bakışma daha fazla uzun süremedi ve ben kontrolümü kaybedip dudaklarına yapıştım çocuğun. Salonun ortasında yan odada abim uyurken en yakın arkadaşı ile öpüşüyordum. İnanın bu öpüşme ne kadar sürdü en ufak bir fikrim yok.

Biran kendime geldim ve kendimi geri çektim. Etrafıma baktıktan sonra çocuğun kolundan tuttuğum gibi odama götürdüm. Odama girer girmez kapıyı kitledim ve onu soymaya başladım. O da aynı şekilde hızlıca beni soyuyordu. Üstümüzdeki her şeyi çıkarmıştık. Benim memelerim tamamen onun önündeydi ama altımda külodum duruyordu. Onunda üzerinde sadece boxerı kalmıştı. Bir anda beni kendine çekti ve memelerimi okşarken dudaklarıma yapıştı. Bu sefer içeride ki gibi sakin bir öpüşme geçmiyordu aramızda. Sanki ağzıyla beni sikiyor gibiydi. Bu şekilde öpüşürken beni sırt üstü yatağa attı ve dudaklarını dudaklarımdan çekerek önce memelerimi emmeye başladı oradan da amıma geçti. Amım sırılsıklamdı zaten ve onun dil darbeleri ile iyice kendimden geçiyordum. O sırada en az iki kere falan boşaldığıma eminim ama o durmuyordu hala aç kurtlar gibi amımı sömürüyordu. En son dayanacak gücüm kalmamıştı ve artık sikini içime sokması için yalvarıyordum ona. O da beni kırmadı ve sikini yavaşça amıma sokmaya başladı. Beni kırmak istemiyordu, bu yüzden çok hassas davranıyordu. Tabi ben alışınca hızlı hızlı sikmeye başladı beni. O gece sabaha kadar seviştik diyebilirim. Hayatımda unutamadığım bir geceydi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Bardan Düşürdüğüm Kızı Bütün Gece Siktim

Bardan Düşürdüğüm Kızı Bütün Gece Siktim

Next Article
Kaynaşma Partisi Diye Gittim Seks Partisi Çıktı

Kaynaşma Partisi Diye Gittim Seks Partisi Çıktı

Related Posts