Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız
Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Aile dostumuz diyorum ama inanın sandığınız gibi bir aile dostluğu değil. Bildiğiniz akraba gibiydik. Sürekli onlar bize gelirlerdi kalırlardı ve aynı şekilde bizde sürekli olarak onlara yatıya giderdik. Yani oldukça yakın ailelerdik. Yediğimiz içtiğimiz de ayrı gitmezdi. Tabi durum bu olunca aile dostumuzun kızı ile de oldukça yakındık. Aramızdan su sızmazdı. Devamlı birlikte takılırdık ve birbirimizden gizlimiz saklımız olmazdı. Tabi ben onun beni ne olarak gördüğünü bilmesem de içten içe hoşlanıyordum ondan. Ancak ne olursa olsun bir adım atamıyordum. Çünkü aramızdaki her leyin bitip ailelerimizin ilişkilerinin de benim yüzümden zarar görmesini istemiyordum. Yine böyle bir günde ailem bir haftalığına şehir dışına gitmek zorunda kaldı. Tabi ben gitmek istemedim. Ne yapacağım ben kalayım burada dedim. Onlarda ilk başta yalnız başına olmaz falan dediler. Bende aile dostumuzu söyleyerek onlara giderim dedim. Annem aradı falan onlarda çok sevindi ve giderken beni de onlara bıraktılar. Tabi o aralar bende kızda 18 yaşındayız. Yani anlayacağınız kanımız deli fişek akıyor. Hani ben ne kadar abazaysam kızda az değildi yani. Hatta bir keresinde bilgisayarı bozulduğu için bana getirmişti ve yardım istemişti. Bilgisayarı bende kalmıştı o ara. Sorunu düzeltince biraz kurcalamıştım bilgisayarını, porno klasörü falan vardı. Tabi biraz şaşırsam da normal karşılayıp olduğu gibi bırakmıştım.

Neyse evlerine geçtim ben. Beni karşıladılar ve çok sevindiler onlara gitmeme. Ne yalan söyleyeyim ilk birkaç gün benim için oldukça sıradan ve sıkıcıydı. Hatta bu sürede keşke bizimkiler ile gitseydim en azından gezer tozar sıkılmazdım diye düşündüm. Ama sonraki günle her şey benim için çok daha farklı olmaya başladı. Onlara gitmemin 3.günüydü. Kızın ailesi bir düğün için akşam yemeğine kalamayacaklardı. Bizde ikimiz birlikte bir şeyler hazırlayıp yemeye karar verdik. Tabi evdeyiz ve kanımız deli akıyor. Onun altına çok kısa bir şort var. Bilirsiniz kızlar giyiyor evde bu tarz şortlar. Benimde altımda normal bir şort var. Götü falan beni deli ediyor tabi. Mutfakta birlikte yemek yaparken bu birşeyler ala bahanesi ile birkaç kez götünü sikime sürttü. Hani biri kaza ile oldu sandım ama birkaç kez daha bunu tekrarlayınca bunun bir kaza olmadığını anladım tabi. O saatten sonra bende devreler yandı. Sikim kalktı tabi. Görmemesine imkan yok. Bende umursamıyorum öyle saklamak için falan. Saldım tamamen. Tabi bu çok geçmeden benim aletin kalktığını gördü. Biranda elini şortumun üzerinden sikime koydu ve hayırdır bana mı kaldırıyorsun sikini diyerek güldü. Bende bunu sen istedin diyerek asla geri adım atmadan, o götü hissedip de kaldırmayacak erkek daha dünyaya gelmedi dedim gülerek. Tabi o an göz gözeyip. Ne o geri adım atıyor ne de ben. Ve hala eli sikimin üzerinde duruyordu. Konuşma kesilmişti ve bir süre bu şekilde durduk. Sonra bana bir hamle yapmayı düşünüyor musun diye sordu. Bende o cümleyi bekliyormuşçasına elimi götüne attım. Onun eli benim sikimin üzerindeydi benimde elim onun götündeydi. Yavaş yavaş birbirimizi okşamaya falan başladık. Ama tabi sadece şortumuzun üzerinden yapıyorduk bunu. Birkaç dakika bu şekilde yaptıktan sonra kapı çaldı ve ikimizde hızlıca toparlandık. Gelen başka bir komşularıydı. Neyse yemeği hazırladık ve yedik. O zamana kadar bir şey olmadı. 

Sonrasında annesi ile babası gelmişti. Yine sıkıcı zamanlara geri dönüyoruz diye geçirdim kendi kendime. Gece olduğunda kız kendi odasına gitmişti. Bende salonda yatıyordum ve kızın odasının girişi benim oradaydı. Kafamda bin tane tilki dolanıyordu tabi benim. Akşam yaşadıklarımız aklımdan çıkmıyordu. Daha fazla dayanamayıp odasına gitmeye karar verdim. Ne olacaksa olsun deyip ses yapmamak için kapısını çalmaya gerek duymadan direkt olarak kapıyı açtım. Tabi o an karşımda gördüklerim yüzünden kısa süreli bir şok yaşadım. Kız tamamen çıplak bir şekilde yatakta amını parmaklıyordu. Hani bu kadar korkusuz olmasına şaşmıştım. Benim yerime ailesi de girebilirdi odaya. İnsan kapıyı kitler diye düşünüyordum ama gördüğüm manzara karşısında da mest olmuştum. Alet yine dimdik vaziyette hazır ola geçmişti. Normalde beni görünce amını parmaklamayı bırakacağını düşündüm ama öyle olmadı. Sessiz bir şekilde kapıyı kapat gir içeri dedi. Bende dediğini yapıp girdim hemen.Yine aletime gözü takıldı. Sen çoktan hazırsın diyerek elini amından çekti ve durumu eşitleyelim diyip şortumu aşağıya indirdi. Amından akan sularla ıslanmış elini sikime koydu ve git gel yapmaya başladı. Ben o an dünyanın en mutlu adamıydım. Bu şekilde biraz sikimle ilgilendikten sonra boşalma aşamasına gelmiştim ve hemen onu durdurup yatağa sırt üstü uzanmasını söyledim. Dediğimi yaptı tabi sorgulamadan. Bende hemen yumuldum amını parmaklamaya bir yandan amını parmaklıyordum bir yandan da diğer elinde memelerini okşuyordum. Daha fazla dayanamayıp yumuldum amına. Dediler gibi amını yalamaya başladım. Ardından 69 pozisyonuna geçtik ve o benim sikimi yalarken bende onun amını yaladım. Bu şekilde ikimizde çok fazla dayanamadık ve kısa sürede karşılıklı boşalmaya başladık.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Arkadaşımın Dul Annesini Siktim

Arkadaşımın Dul Annesini Siktim

Next Article
Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Related Posts