Arkadaşımın Dul Annesini Siktim

Arkadaşımın Dul Annesini Siktim
Arkadaşımın Dul Annesini Siktim

Aranızdan bazılarınızın bu başlığı görünce yok artık ya dediğinizi duyar gibiyim. Eğer sizde böyle düşünüyorsanız bu tarz sitelerin size uygun olmadığını söylemem gerek. Zira bu sitelerde uzun süre vakit geçiren biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu tarz hikayelerle çok fazla karşılaşacaksınız. Bu tabi ki sizin tercihiniz. Ben her türlü düşünceye saygı duyan bir kişiyim. Zaten bu yüzden başımdan geçen bu hikayeyi burada paylaşmaya karar verdim. Benim için oldukça farklı ve özel bir andı. Bu anı başkalarına da anlatmak ve onlarında bu anı okuyarak boşalmalarını istiyorum. Tabi siktiğim kişi gerçekten hoşlandığım yani aşık olduğum kız olsaydı buraya yazmazdım büyük ihtimalle. Ancak dediğim gibi arkadaşımın dul annesini doyurduğum için gönül rahatlığı ile yazıyorum buraya. İsim vs geçirmeyeceğim içinde bir sıkıntı olmayacağını biliyorum. Tabi bazı detayları değiştirmek zorunda olacağım ama bu detaylar seks hikayemizin olayları ile alakalı değil. Yani burada sizlere anlattığım her şeyin gerçek olduğundan emin olabilirsiniz. Neyse konuyu çok dağıtmadan hızlıca size başımdan geçen bu seks hikayesini anlatmak istiyorum. Dilerseniz gelin hızlıca anlatayım.

Öncelikle ben Hakan. 20 yaşındayım ve yaşadığım şehirde üniversite okumaktayım. Normal şartlarda şehir dışında üni okumak istiyordum ancak çok yakın arkadaşım şehir dışında okumak yerine burada okuyalım birlikte takılırız deyince, ee buradaki üniversite ’de iyi bir üni olunca kabul edip burayı yazdık ikimizde. İşte benim bugün size anlatacağım seks hikayesinin temelleri burada atıldı. Neyse işte ikimizde üniversiteye yerleşmiştik. İlk zamanlar her şey planladığımız gibi gayet iyi gidiyordu. Eğleniyorduk takılıyorduk ve bize karşılan olmuyordu. Hatta onun annesi bu konuda bizi oldukça rahat bırakıyordu. Biz bazı geceler alkolü fazla kaçırıyorduk ben eve o halde gidemeyeceğim için onlarda kalıyordum. Annesi de hiçbir şey demiyor aksine beni gördükçe mutlu oluyordu. İlk senemiz böyle geçti. Ben devamlı bir nedenden dolayı onlara gidiyordum o da bize geliyordu tabi. Ama bizim ev genelde kalabalık olduğu için takılacağımız zaman ona giderdik. Yazı tabi ikimizde farklı yerlerde tatil falan yaptığımız için çok görüşememiştik. Neyse diğer yıl olmuştu ve biz ikinci sınıfa geçmiştik. Biraz daha olgunlaşmıştık ve iyice kendimize güvenimiz gelmişti. Ben yazın sporda yaptığım için baya vücutta yapmıştım. Okulların açılmasına bir hafta kala onlarda takılmaya karar vermiştik. Annesinden izin almıştı ve içecektik. Neyse bir baya bir nevale aldık. Yanına da yiyecek bir şeyler aldık eve geçtik. Annesi de bizi bekliyordu. Açıkçası ben eve gidince şaşırdım. Annesi bize masa hazırlamış falan. Neyse geçtik masaya yiyip içmeye başladık. Annesi kendi halinde televizyon izliyordu. Bizim keyfimiz baya yerindeydi ama. 

Bu şekilde 2-3 saat takıldık. Benim kafam hafiften güzel olmaya başlıyordu ama arkadaş gitmişti. Neyse onu odasına taşıdık annesi ile. O sırada benim yanlışlıkla birkaç defa elledim bunu. Sonra içeri geçtik tekrar ben masayı toplamaya başlayacakken, erkencisin normalde pes etmezdin bu kadar çabuk dedi. Bende tek başıma içmeyi sevmiyorum o yüzden deyince ayıpsın ben vardım burada dedi. Tabi ben içtiğini bilmiyordum. O zaman olur dedim. Oturduk masaya bu bir güzel içmeye başladı. Ben şaşırdım tabi, madem bu şekilde içiyorsun bize niye katılmadın dedim. Bu işte oğlan kızıyor içmeme falan dedi. Bende, ben varım burada ne diyebilir dedim. Bu gülerek elini bacağıma attı sıktı biraz. Sonra hafiften devam ettik yine. İkimizde sarhoş olmamıştık ama kafamız fena değildi. Bu sıcak oldu içerisi falan demeye başladı. Bende fırsat bu fırsat diyip cidden sıcak oldu dedim ve üzerimi çıkardım. Ee vücuduma da güvendiğim için rahattım. Bu vücudumu görünce gözleri fal taşı gibi açıldı tabi. Çok iyi vücudun falan var dedi. Dokunmak istedi. Bu haksızlık ama dedim, sonuçta ben çıplağım sen değilsin. Bu da gülerek gel benimle dedi ve odasına götürdü beni. Önce kapsını kitledi ve bana döndü. Hafiften eliyle iterek yatağa attı beni. Ardından soyunmaya başladı. Karşımda tamamen çıplak kalmıştı. O memeleri sanırım hayatımın sonuna kadar aklımdan çıkaramayacağım. 

Tabi o şekilde durmuyordu. Bana doğru yöneldi ve altımdaki pantolonu baxer ile birlikte çıkardı. Yalan söylemeyeceğim, öyle devasa bir sikim yok ama küçük de değil. O da beğendi sikimi. Zaten kaç yıldır bir sik görmemişti. Ufak olsa da fark edeceğini sanmıyorum ona. Bu sikimle oynamaya başladı. Önce eliyle biraz oynadı ama yılların açlığı ile zaman kaybetmek istemiyordu. Ben yatakta sırtüstü yatarken yatağa çıktı ve sikimi yalamaya başladı. Gerçekten beklediğimden çok daha iyi yapıyordu bu işi. Yani tanımasam kesinlikle sürekli birileri ile yattığını düşünürdüm. Ama benimde yatakta yatıp bütün işi ona bırakacak değildim. Sikimi geri çektim ve dönmesini istedim. Artık o sikimi yalarken ben amını yalayabiliyordum. Bu şekilde onu bir kez boşalttım. Bende iyice kıvama gelmiştim. Boşalmamak için daha fazla beklemeyelim dedim ve onu döndürdüğüm gibi zaten sulanmış amına soktum sikimi. Bu kadar dar bir amı olmasını beklemiyordum. Kaç yıldır o ama bir yarak girmediği için baya dardı. Ben gerçekten bu milfi sikmekten aşırı keyif alıyordum ama içine boşalmak gibi bir hata yapıp başıma iş açamazdım. Bu yüzden oldukça dikkatli şekilde sikmeye başladım bunu. Birazda sessiz olmaya dikkat ediyorduk. Bu şekilde yaklaşık bir on dakika siktim sanırım. Artık boşalacağımı anlayınca sikimi çıkardım ve kafasını tutup sikini ağzına koydum. Tam o anda deli gibi boşalmaya başladım. Döllerimin dudağının köşesinden akıyordu. Ve eğer benimle bir daha görüşmek istiyorsa tüm döllerimi yutmasını söyledim. Dediğim gibi yaptı ve dudağının kenarından akan dölleri bile parmağınla toplayıp yuttu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Patronum ile Otel Odasında Kaçamak Yaptık

Patronum ile Otel Odasında Kaçamak Yaptık

Next Article
Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Related Posts