Bakkalın Çırağı ile Ayak Üstü Seviştik

Bakkalın Çırağı ile Ayak Üstü Seviştik
Bakkalın Çırağı ile Ayak Üstü Seviştik

Başlığı okuyunca bakkal mı kaldı yahu diye kendi kendinize soruyor olabilirsiniz ancak şehirden biraz uzaklaşınca hala bakkalların yaygın olduğunu göreceksiniz. Neyse zaten esas konumuz bu değil, bu yüzden bu konu üzerinde gereksiz derecede durmak istemiyorum. Bizim buralarda bakkal yaygın olarak kullanılır ve bakkal aranıp sipariş verilir. Sonrasında bakkal çırağı siparişlerinizi getirir. Eski nesil teslimat olarak düşünebilirsiniz bunu. İşte benimde başımdan bu tarz bir olay geçti. Mahalle bakkalından devamlı olarak sipariş verirdim ve her defasında başka biri getirirdi siparişi. Nedense bakkala çırak dayanmıyordu. Genelde çırak olarak çalışanların yaşı küçük olduğu için iş zor geliyordu sanırım. Neyse işte son zamanlarda bakkala çırak olarak yeni biri girmişti. Ama bu sefer ki diğerleri kadar küçük değildi. Tamam 19-20 yaşlarındaydı ama diğerlerine göre daha yetişkindi. Ben yine her zaman olduğu gibi bakkaldan vereceğim siparişleri için bakkalı arıyor sipariş veriyordum. Neyse bu çocuk bu şekilde 4-5 kere bana sipariş getirmişti. Ben şaşırıyordum tabi baya zaman olmuştu ama çocuk hala çalışmaya devam ediyordu. İlk başlarda normal bir şekilde siparişimi getiriyor parasını alıp gidiyordu ama bu şekilde devam etmedi tabi. Bunun değişmesi yine bir 4-5 sipariş sürdü. İlk adım düşündüğünüzün aksine benden gelmişti. İlk adım dediysem yanlış anlaşılmasın. İlk muhabbet başlatan ben olmuştum. O da şöyle oldu; ben baktım bu uzun süredir çalışıyor, ee madem devamlı olarak çalışıyor tanıyayım biraz bu çocuğu dedim. Sonuçta devamlı siparişimi getiriyor ve yeri geldiğinde evime girip mutfağa kadar koyuyordu siparişleri. Neyse gel zaman git zaman biz bununla muhabbeti koyulaştırmıştık. Baya rahat muhabbet ediyorduk. O benim hakkımda birçok şeyi öğrenmişti bende onun hakkında bir çok şeyi biliyordum artık.

Tabi onun bildikleri daha değerliydi. Benim dul bir kadın olduğuma kadar biliyordu. Ben artık onun yanında daha rahat davranıyordum. Normalde kapıyı açmayacağım kıyafetler ile açıyor o şekilde evime davet ediyordum. Açıkçası normalde evde rahat bir şekilde giyinen bir kadınım ama söz konusu dışarısı olduğunda asla bunu belli etmem. Ama o biliyordu beni. Çünkü ona gerçekten güveniyordum. Kısacık şortla vs kapıyı açıyor onu eve davet ediyordum. O da halinden memnunda açıkçası. Emin değildim ama bana özel bir ilgisi olduğunu düşünüyordum. Yine de bir şey söylemiyordum. Sonuçta bundan emin değildim ve yanılma ihtimalim vardı. Eğer yanılsam aramızdaki tüm bu güzel diyaloğu bozabilirdim. Bunun olmasını istemediğim için susuyordum. Yine bir gün bu bana siparişlerimi getirdi. Ayak üstü biraz konuştuk ve canının birkaç şeye sıkıldığını söyledi. Bende gel konuşalım deyince siparişler var dedi. Bende kıyamadım ve akşam iş çıkışı gel istersen dertleşiriz biraz dedim. Ben bunu deyince o an gözleri parladı. O an ne kadar sevindiğini bir ben bilirim inanın. 

Neyse akşam olmuştu, beklediğim gibi iş çıkışı benim yanıma geldi. Ben o ara sofrayı hazırlıyordum. Tabi iki kişilik hazırlamıştım. Yine ev içinde rahat bir şekilde giyiniyordum tabi. Geldi önce yemek yedik sonra oturduk konuşmaya başladık bir şeyler içerken. Ama bir değişiklik vardı onda. Ben konuşurken bana bakmak yerine memelerime ve bacaklarıma bakıyordu. Normalde bu durumdan rahatsız olmam gerekiyordu ama bu durum beni tahrik ediyordu. Bende ses çıkarmıyor ve biraz daha dekolte verip onu kızdırıyordum. Zaten üzerim kısaydı oldukça. İçerisi çok sıcak olmadı mı diyordum arada. O benim bu hareketlerimden iyice etkilenmiş ve kafasını kaldıramıyordu. Ben yavaşça elimi yüzüne doğru götürdüm ve kafasını kaldırdım. Gözlerimin içine bakıyordu. Sanırım benden böyle bir hareket beklemiyordu. Açıkçası o an bende kendimi tanıyamıyordum. Kafasını kaldırdıktan sonra biraz daha yanaştım ona ve kendime doğru çektim onu biraz daha. Artık dip dibeydik. Bir hamle daha yaparak dudağına bir öpücük kondurdum. Tabi sonrasında kendimi geri çektim ama o ateşi yaktıktan sonra sıra ondaydı artık. Birden dudaklarıma yapıştı. Beni direkt koltuğa yatırdı ve üstüme çıkarak öpmeye başladı. Öpüşmüyorduk, o beni her yerimden öpüyordu. Üzerimde zaten ço bir şey yoktu çıkarması birkaç saniyesini aldı. Hızlı bir şekilde memelerimi emmeye geçti. Dediler gibi sömürüyordu memelerimi. Dedi dana gibi tüm vücudumu yalıyordu. Bir anda sikini dışarı çıkardı ve şortumun üstünden bana sürtünmeye başladı. Bir yandan sikini bana sürtüyordu bir yandan da öpüşüyorduk. Sanırım daha önce böyle bir deneyimi olmadığı için birkaç dakika sonra boşalmaya başladı. Üstümüm başım onun dölleri ile kaplanmıştı. Korktu mu bilmiyorum ama birden giyinmeye başladı ve hızlıca evden çıktı. Ama ben kafaya koymuştum burada bitmeyecekti bu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Next Article
Bardan Düşürdüğüm Kızı Bütün Gece Siktim

Bardan Düşürdüğüm Kızı Bütün Gece Siktim

Related Posts