Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim
Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Uzun süredir bu sitede geziniyorum. Açıkçası bir gün benimde burada bir hikaye paylaşacağım aklımın ucundan geçmezdi. Hani öyle devamlı ortamlarda takılan aşırı sosyal bir adam olsam bir nebze düşünebilirdim ancak öylede bir insan olmadım hiç. İşte bu yüzden de hiçbir zaman bu tarz bir şey düşünmedim. Ama tabi büyük konuşmamak gerekirmiş. Şu an buradayım ve merakla okuduğum hikayelere bir yenisini de ben ekleyeceğim. Öncelikle bu başımdan geçen olayı anlatıp anlatmama konusunda büyük endişelerimin olduğunu bilmenizi istiyorum. Evet şuan siz bu satırları okuyorsunuz ama benim için bu yaşadığım şeyleri yazıya dökmek oldukça zor oldu. Hani neden zor oldu diye merak edebilirsiniz. Hem bu yaşadığım şey hala gerçek gibi gelmiyor hem de ne kadar olsa deneyimsiz biri olarak bu yaşadıklarımın açığa çıkıp herkes tarafından öğrenilme riski çok korkutuyor beni. Bu yüzden de isimleri değiştirerek yaşadıklarımı anlatmaya karar verdim. Neden anlatıyorsun madem diye de soranlar olabilir. Açıkçası bu sorunun net bir cevabı pek yok bende. Çok düşündüm, neden böyle bir şey yapmak istiyorum diye. Doğru mu yapıyorum diye sordum defalarca ama bende emin olamadım. Ancak bununla yaşamak istemedim. Anlamsız bir şekilde bu olay beni çok yoruyor. Ben bir şekilde yaşadığım bu olayı anlatıp rahatlamak istiyorum. Bilmiyorum, belki de insanların yaptıkları yorumlarına bakarak içimi rahatlatmak istiyor da olabilirim. Lafı fazla uzatmadan hemen başımdan geçen seks hikayesini anlatmaya geçiyorum.

Lafı çok uzatmak istemiyorum çünkü aklıma gelince bile kalbim korkudan küt küt atıyor. Tek aşamalı bir şey değildi aslında benim başımdan geçen olay. İlk olarak liseye giden bir öğrenci olduğumu ve üniversite sınavına hazırlanmak için dershaneye gittiğimi bilmeniz gerek. Tabi ki şuan da üni okuyorum ama, bu olay başımdan geçtiği zamanlarda durum bu şekildeydi. Anlayabileceğiniz üzere olay okulda değil dershanede geçiyor. Sanırım okulda geçseydi ve duyulsaydı hayatım kayabilirdi. Neyse fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Bilenler bilir, hafta içleri okul çıkışında dershaneye soru çözmeye gidilir. İşte bende okul çıkışları dershaneye soru çözmek için giderdim. Ama öyle kalabalıkta soru çözebilen biri değilim dikkatim kolay dağılıyordu. Bu yüzden boş katlardan birindeki boş bir sınıfa girer ve kendi başıma kulaklığımı takıp müzik dinlerdim. Bu şekilde bir düzen oturtmuştum kendime. Neyse yine bir gün okul çıkışı dershaneye giderken otobüste inanılmaz güzel kızlar vardı. Sanırım bir okul çıkışıydı ve etekleri falan inanılmaz kısaydı. Şansa iki kız 4lü koltuğun tam karşımdaki ikili kısmına oturdu. Tab onlar kendi aralarında takılıyor beni çok takmıyorlardı ama benim gözler onlardaydı. Arada sırada kendilerini kaybedip bacaklarını falan açıyorlardı ve iç çamaşırlarına kadar görüyordum. Tabi bu yolculuk beni inanılmaz azdırmıştı ve sikim kalkmıştı. Bir şekilde sikimi indirip rahatlamam gerekiyordu. Neyse ki çok geçmeden durağa geldik ve ben çantamla sikimi gizleyerek inip direk dershanenin boş katına çıktım çantamı falan boş bir sınıfa bırakarak hemen katın tuvaletine gittim ve bir kabine girdim.

Açıkçası kabine girip kapıyı iktirmiştim ama kapıyı kilitlemeye de gerek duymamıştım. Zira bugüne kadar o katı o saatlerde benden başka kullanan olmamıştı ve acilen ilgilenmem gereken bir konu vardı. Neyde daha fazla dayanacak halim kalmamıştı. Hemen pantolonu indirdim ve gözlerimi kapatıp otobüsteki kızları düşünerek 31 çekmeye başladım. Daha başlayalı 2-3 dakika anca olmuştu ama bir anda benim içinde bulunduğum kabinin kapısının aniden açıldığını fark ettim. Ben büyük bir şokla elimi sikimden çekip gözlerimi açtım. O an karşımda dershanenin hademesini Tilbe abla duruyordu. Tabi benim pantolon tamamen yerde sikim dimdik ona bakıyordu. Ne yapıyorsun burada, bu halin ne dedi. Tabi ben hala şoktaydım. Hiç bir şey söylemeye dilim varmıyordu. Ağzımdan sadece özür dilerim lafı çıktı. Onu söylerken bile titriyordum ama hale sikim açıktaydı ve gözleri sikimin üzerindeydi. O an bana bakarak boşaldın mı bari dedi. Bende neden bu soruya cevap verme gereği duyduğumu bilmeden hayır dedim sadece. O an hızlıca dış kapıya doğru gitti ve bana burada kal geliyorum dedi. Ben ne yapacak diye merak ederken bir anda dış kapıyı kitledi ve yanıma geldi. Genç adamsın bununla ilgilenmezsek olmaz dedi ve bir anda buz gibi elini sikime attı. Saçma bir olayın ortasındaydım ve dershane temizlikçisinin eli sikimdeydi. Hal şok içerisindeydim. Neyse yavaştan oynamaya başladı sikimle. Aradan beş dakika geçti sikim taş gibi ama boşalmıyorum. Dönüp boşalmayacak mısın daha dedi. Bende heyecandan boşalamıyorum deyince o kadar zamanımız yok en iyisi ağzıma alıp hızlıca boşaltayım dedi. Ben uçmuştum zaten. Eğildi ve hızlıca sikimi ağzına aldı. Dershanedeydik ve tuvalette temizlikçe bana sakso çekiyordu. İnanın bunu birisi anlatsa asla inanmazdım. Ama yaşandı. Ve orada beni çok hızlı bir şekilde boşalttı. Sonrasında ikimizde toparlanıp oradan çıktık.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Next Article
Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Related Posts