Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Erasmusla Gelen Çocukla Yattım
Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Nasıl ve nereden başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Daha önce başımdan da böyle bir olay geçmediği için pek tecrübeli sayılmam. Ama bir şekilde size başından geçen bu hikâyeyi anlatmak istiyorum. Bu seks hikayesini yaşadığımdan beri içim içime sığmıyor ve artık anlatmazsam patlayacağım. Öncelikle başımdan geçen bu olaydan dolayı nasıl hissedeceğimi gerçekten bilmiyorum. Bu olay ilk başımdan geçtiğinde gerçekten aşırı keyifliydim ama ertesi günden itibaren içimde büyük bir sıkıntı olmaya başladı. Zaten tam olarak da bu yüzden buraya bu itirafı yapmak istedim İçimdeki bu sıkıntının biran önce bitmesini ve eski hayatıma dönmeyi istiyorum. Tabi bu saatten ve bu yaşananlardan sonra böyle bir şey mümkün mi bilmiyorum. Yine de denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Sonuçta isimleri vs değiştirerek anlatacağım bir sıkıntı olmaması için. Dilerseniz gelin hızlıca konuya gireyim ben sizi bekletmeden.

Bilindiği üzeri üniversitede çeşitli öğrenci değişim programları oluyor. İşte bu tarz bir öğrenci değişim programından bölümümüze yabancı öğrenciler geleceğini öğrendik. Açıkçası ilk duyduğumda çok umursamadım bunu. Sonra isteyen öğrencilerin gelen yabancı öğrencileri ağırlayabileceklerini öğrendik. Bizde ev arkadaşım ile eğer kafamıza uyan biri olursa ağırlayabiliriz diye düşündük. Neyse zaten daha zaman vardı çok düşünmemize gerek yok dedik. Ama zaman sandığımızdan çok daha hızlı ilerlemişti ve yabancı öğrenciler okulumuza gelmişti. İlk gün tanıştık ve biriyle baya kaynaştık. Bir kızı evimizde ağırlamaya başladık. Zaten karşı cinsten birini ağırlamak yasaktı. Neysek biz biraz heyecanlıydık açıkçası. Sonuçta evimizde ilk kez yabancı birini ağırlayacaktık. Neyse aldık kızı da eve geçtik. İlk birkaç gün baya eğlenceli geçti diyebilirim. Kızla birbirimizi tanımaya başladık falan her şey gayet iyiydi. Tabi arada dışarı çıkıyor ona İstanbul’un güzelliklerini tanıtıyorduk. Tabi o dışarıdan tek başına gelmemişti. Arkadaş grubu olarak geldiği için diğer arkadaşları ile de tanışmak istiyorduk. Bir gün bir organizasyon yaptık. Diğer arkadaşları ile de tanıştık o gün. Erkeklerde vardı o buluşmada haliyle ve gerçekten çok yakışıklı bir çocuk vardı. Çocuğu ilk gördüğüm andan itibaren aşık olmuştum resmen. O kadar karizmatik o kadar tatlı bir çocuktu ki anlatamam. Tabi ortam kalabalık ve herkesi tanımaya çalışıyorum ama gözüm hep çocuğun üzerinde. Dışarıdan ne kadar aptalca göründüğümün de farkındayım ama kendimi alıkoyamıyorum. Neyse o günü kasasız belasız bir şekilde bitirdik. Ama benim aklım çocuktaydık. Gece insta hesabını bizde kalan kızdan öğrendim ve hemen ekledim. O da sanki bekliyormuş gibi kabul etti. İnanın o gece sabaha kadar mesajlaştık.

Bu şekilde birkaç gün falan konuşmaya devam ettik. Anladığım kadarı ile o da benden hoşlanmış. Durum bu olunca da ikimizde tekrar buluşmak için can atıyorduk. Tabi bu buluşmanın bu sefer baş başa olmasını istiyorduk. O gün bir bahane ile kızlardan ayrılıp buluşmaya gittim. Önce güzel bir yemek yedik ve konuşmaya başladık. Ben tabi eriyordum resmen. Çocukta nasıl davranması gerektiğini biliyordu. Yemekten çıktık ve biraz yürümeye başladık. O sırada elini boynuma doladı ve bir süre sessizce o şekilde yürüdük. Sonra biran durdu ve benim kaldığım yere geldik bana çıkalım mı dedi. Kimse yok mu evde deyince kimse yok dedi. Bende biraz korkarak birazda heyecanlı bir şekilde olur dedim. Neyse çıktı eve birer kahve aldık ve balkonda oturmaya başladık. Kahvelerimiz bittikten sonra hava soğuk oldu ve içeri geçelim mi dedi. Ben o dakikadan sonra bir şeyler olacağını anladım tabi. İçeri geçerken elimden tuttu ve beni kendine çekti. Önce saçlarımı biraz okşadı. Acele etmiyordu, bu beni inanılmaz baştan çıkarıyordu. Sonra yavaşça elini yanağımda gezdirdi.Yavaşça dudaklarıma doğru getirdi parmaklarını ve kendine çekti beni. Dudaklarını yavaşça dudaklarıma yanaştırdı ve öpmeye başladı. O kadar profesyonel hareket ediyordu ki karşı koyma şansım yoktu. Bende karşılık veriyordum. Sanki rüyada gibiydim. Kendime geldiğimde ikimizde çıplaktık ve yatakta öpüşüyorduk. Hiç vakit kaybetmiyordu. Amıma doğru indi ve dilini kullanarak amımı mükemmel derecede yalıyordu. O yaladıkça ben altında kıvranıyordum. Kaç kere boşaldım o sırada inanın farkında bile değildim. O kadar geçmiştim kendimden. Sonra çantasından prezervatif çıkardı ve sikine taktı. Prezervatifin dışını da biraz tükürükledikten sonra sikini amıma dayadı ve yavaşça sokmaya başladı. Siki çok büyük değildi ama uzundu. Onun sikini içimde hissetmek bile boşalmama yetmişti. O şekilde beni 8-9 dakika falan sikti. En son ikimizde deliler gibi boşaldık ve yatağa uzandık. O gece o şekilde yatakta birlikte uyuduk.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Evli Kuzenim ile Ateşli Bir Hafta Sonu

Evli Kuzenim ile Ateşli Bir Hafta Sonu

Next Article
Kirayı Amıyla Ödedi

Kirayı Amıyla Ödedi

Related Posts