Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım
Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere bu olay evimize gelen temizlikçi abla ile aramda geçti. İlk başta anlatmak istemiyordum ama rahatlamak için bunu yapmam gerektiğini düşündüm. Hızlıca sizi sıkmadan anlatmaya çalışacağım. Annem çalıştığı için evimize düzenli olarak temizlikçe gelirdi. Bu evimize gelen zerrin abla yaklaşık 4-5 yıldır yanımızda çalışıyordu ve benim 14-15 yaşlarımdaki hallerimi bile biliyordu. Çoğu zaman beni kendi çocuğunun yerine koyduğunu söylerdi. Baya samimiydik ve yakın bir ilişkimiz vardı. Zaten o evi temizlerken bir tek ben evde oluyordum. Bizimle çalışmaya başladığı zamanlar da daha 14 yaşında falan olduğum için, oldukça rahat davranıyordu benim yanımda. Dar bir body ve tayt ile temizlik yapardı. Tabi ben hep içten içe aşıktım ona. O halleri beni inanılmaz azdırıyordu. Çok büyük memeleri de vardı ve o bodyden neredeyse taşacaktı gibiydi memeleri. Belki de benim için evde geçirdiğim en iyi zamanlar bunlardı. Az o memeleri ve götü hayal edip banyoda 31 çekmedim. Dediğim gibi o zamanlar her şey gayet normaldi. Ben daha 14 yaşlarındaydım o da benden yaşça büyüktü zaten. Ama işler son zamanlarda değişmeye başlamıştı. Ben artık 19 yaşındaydım ve çocuk değildim. Ancak değişen hiçbir şey olmamıştı. Zira Zerrin abla hala benim yanımda aynı şekilde temizlik yapıyordu. Hatta zamanla daha da açık giyinmeye başlamıştı. Son zamanlarda tayt giymeme başlamıştı onun yerine kısa şortlar giyiyordu. Dar bodyler yerini kolsuz bol bodylere bırakmıştı. O bol bodylerden göğüslerini neredeyse dışarı çıkacak gibi oluyordu. Ben 19 yaşında bir genç olarak zerrin ablanın üzerine atlamamak için kendimi zor tutuyordum.

Tabi hiçbir şey düşündüğüm kadar kolay olmayacaktı ve ben bunun farkındaydım. Ama emindim o da bunu istiyordu. Yoksa hala benim yanımda bu şekilde durmasının bir anlamı olamazdı. Evet karar vermiştim ama nasıl yapacaktım emin değildim. Ama bu kararsızlık uzun sürmedi. Planım hazırdı. Bir dahaki gelişinde Zerrin ablanın banyoyu temizleyeceğini biliyordum. Bu yüzden o gün evde olmalı ve banyoya ondan önce girip onu beklemeliydim. O gün geldi, ben tabi bir bahane ile evde kaldım. Zerrin ablanın gelmesine az bir zaman kala banyoya girdim ve soyunmaya başladım. Tabi ki gidip duşa girmedim. Eğer öyle olursa sesi duyup banyoya girmezdi. Kapının tam önünde de duramazdım. Gölgemi falan görebilirdi. Bu yüzden lavobonun oraya geçip sanki tam duşa girmeden önce sakallarım ile ilgileniyormuş gibi yaptım. Aradan beş dakika ya geçmişti ya da geçmemişti evin kapısı açılmıştı. Benim kalbim yerinden çıkacaktı. O şekilde beş on dakika daha geçti. Zerrin abla direkt olarak banyoya gelmemişti önce evi dolaşıyordu. Ben tabi ne olduğunu pek anlamıyordum. Neden gelmediğini düşünüyordum. Boşuna hazırlandığımı düşünüp karamsarlığa kapılmaya başladığım bir anda aniden banyonun kapısı açıldı. Bende o kapı sesiyle bir anda kapıya doğru döndüm. Ben çırılçıplaktım ve Zerrin abla tam olarak karşımda duruyordu. Gözleri direkt olarak sikime takılmıştı. Ortalamadan büyük bir sikim olduğu için genelde buna alışkınım. 

Ancak bir sıkıntı vardı. Zerrin abla sadece külot ile duruyordu ve kıyafetleri elindeydi. Ben ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. İkimizde dona kalmıştık. Tabi kısa bir süre sonra zerrin abla hızlıca kapıyı çekip odaya doğru kaçtı. Bende ne olduğunu anlamak için çıplak şekilde peşinden gittim. Tam odada üstünü giyenmeye başlayacakken kolundan tuttum ve neden banyoya bu şekilde sadece küloduyla girdiğini sordum. Bu sırada hala çıplaktık ikimizde. Banyoda çok su ile uğraştığı için ıslanmak istemediğini söyledi. Bu cevaptan sonra birkaç saniye göz göze kaldık. O an içimden dudaklarına yapışmak geldi. Ve içimden geleni yaparak direkt dudaklarına yapıtım. İlk başta dur lütfen sen benim çocuğum yaşındasın dese de ben birkaç dakika onu bırakmayınca o da karşılık vermeye başladı. Tabi bu arada her saniye zerrin abla daha da baştan çıkıyordu. Beni ne kadar uzun süredir istediğini ve arada sırada sikimin kabarıklığını görmek için frikik verip beni azdırmaya çalıştığını söylüyordu. Ben bunları duyunca daha da kendimden geçiyordum tabi ki. Sonra bir hamle ile dudaklarını bırakıp o aşık olduğum memelerini emmeye geçtim oradan da tahmin edebileceğiniz gibi amına geçtim. Daha fazla dayanacak mecalim kalmamıştı. Sikim kazık gibi olmuştu ve canım yanmaya başlamıştı. Hızlıca ters çevirip sikimi tükürükledim ve göt deliğine sikimin başını dayadım. Tabi o götünü sikeceğimi düşünmediği için dur dedi ama benim öyle bir niyetim yoktu. Onu dinlemeden sikimi göt deliğinden içeri soktum ve köklemeye başladım. Zerrin abla altımda deli gibi inliyordu ve o inledikçe ben kendimden geçiyordum. Bu şekilde daha fazla dayanamadım ve deliler gibi göt deliğine boşalmaya boşaldım.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Next Article
Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Related Posts