Evli Kuzenim ile Ateşli Bir Hafta Sonu

Evli Kuzenim ile Ateşli Bir Hafta Sonu
Evli Kuzenim ile Ateşli Bir Hafta Sonu

Öncelikle size hızlıca kendimi tanıtmak istiyorum. Ben Mehmet. 21 yaşındayım ve üniversite falan okumadım. Askerliğimi yaptıktan sonra babamın sanayideki dükkanında çalışmaya başladım. Buraya kadar her şey normal zaten. Öyle aşırı sosyal biri olmadım hiç. Ayda yılda bir dışarı çıkar arkadaşlarımla falan biraz takılır eve dönerdim. Neyse yine yaz aylarında benim için her şey oldukça sıradan bir şekilde ilerlerken birden öğle saatlerinde telefonum çaldı. Arayan kuzenim Aysu’ydu. Aysu benden 4 yaş büyüktü ve evliydi. Küçüklükten beri oldukça iyi anlaşırdık ve yalan yok ondan içten içe hoşlanıyordum. Hatta eskiden onunla oynarken ellemeye falan çalışıyordum çaktırmadan. Neyse dediğim gibi arayan Aysu’ydu. Telefonu açtım, birkaç dakika öyle hal hatır konuşması yaptıktan sonra bana neler yaptığımı ve nerede olduğumu sordu. İşteyim deyince kaçta çıkacaksın falan dedi. Tabi ben ne alaka falan diyorum. Günlerden de cumaydı. Neyse akşam 8 de çıkacağım deyince iyi bana gel dedi. Tabi ben anlamadım hayırdır bir şey mi oldu dedim? O da kocam hafta sonu iş seyahatine gidecek ben evde tek korkuyorum gel bende kal hafta sonu dedi. Ya yok falan desem de ısrar etti baya. Bende eve önce eve gider bizimkilere haber veririm, sonra bir duş alıp gelirim dedim. O da zaman kaybetme ara işten çıkınca da buraya gel duşu alırsın burada dedi. Kıyafet deyince de eniştenin kıyafetlerinden giyersin dedi. Ne bu korkaklık kızım deyip güldüm tabi. Neyse tamam gelirim deyip kapattım telefonu.

Akşam 8 oldu, kapattım dükkanı ve koyuldum yola. Evine az kalmışken dışarıdan bir şey istiyor musun diye aradım. Birkaç ufak şey istedi, onları alıp eve geçtim. Neyse sarıldık falan biraz ayak üstü konuştuktan sonra ben duşa gireyim terliyim baya dedim. Bana havluyu ve kıyafetleri verdi. Girdim bir güzel duşumu aldım ve giyimdim ama kıyafetler baya sıkıntılıydı. Eniştem bana göre daha sıska olduğu için bana şort ve tişört baya dar gelmişti. Neyse umursamadım girdim içeri. Bu beni bu halde görünce bir gülme tuttu. Tabi ben deli oldum. Ne yapayım kızım senin kocan sıskaysa dedim. O da ben unutmuşum senin böyle vücudunun olduğunu dedi gülerek. Sonra yapacak bir şey yok zaten havalar sıcak çıkar üstünü ne olacak dedi. Ben gerek yok desem de, inanılmaz sıktığını görüp geldi kendi çıkarmaya başladı. Ne olacak oğlum biz yabancı mıyız diyordu. Tişörtü tamamen çıkardı ve biran gözleri kaslı vücuduma takıldı. Elini vücudumda dolaştırıp baya iyi vücudun varmış yakından görmemiştim dedi. Tabi o öyle yapınca benim içimde bir kıpırdanma oldu. İstemsizce sikim kalktı biraz. Ee şortta dar olunca apaçık ortadaydı sikim. Görmeme ihtimali yoktu ki zaten hemen dikkatini çekti sikim. Senin de her yerin fazla gelişmiş vallaha dedi gülerek. Arkasından da bana mı kaldırıyorsun oğlum diyerek kahkaha attı. Ben tabi kıpkırmızı olmuştum ve hem önümü kapatarak oturdum. Şaka yapaıyorum be rahat ol ne olacak dedi. Açıkçası kuzenimin bu kadar rahat olması beni rahatlatsa da şaşkındım. Tabi kendime geldim ben. Hayırdır sen böyle değildin iyi misin kızım falan dedim. Sonuçta evli barklısın vs muhabbeti geçti. O da otur anlatırım dedi. Başladı anlatmaya tabi. Neyse bunun kocası seks konusunda baya sıkıntılıymış ne adam akıllı sikebiliyormuş kızı ne de siktiği zaman boşaltabiliyormuş. Adamın siki de küçükmüş ve erken boşalıyormuş. Bu şekilde her şeyi apaçık anlattı bana. Ben tabi nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum. Anlattıklarının etkisi ile sikim yine taş gibi olmuştu.

Tabi yine gördü bu halimi ve baksana iki konuşmaya geldiğin duruma dedi. Ben neler yapıyorum yine de bu duruma getiremiyorum dedi. Ben tabi yine sessizim ne diyeceğimi bilmiyorum. Yakından görebilir miyim dedi biranda. Hiç beklemiyordum. Yavaş yavaş yanıma yanaştı ve ben karşı çıkmayınca şortumu çekip çıkardı. Artık tüm kontrol ondaydı. Taş gibi sikimi eline aldı ve gözümün içine bakarak kavramaya başladı. Bir yandan gözümün içine bakıyordu. Bu şekilde başladı ileri geri yapmaya ben deli gibi zevk alıyordum. Sonra dayanamadı ve sikimi ağzına aldı. Ben iyice kendimden geçmiştim ve kafasını tutup sert bir şekilde ağzını sikmeye başladım. O şekilde 3-4 dakika ağzını siktikten sonra deliler gibi boşaldım ağzına. Sonra kafasını çekti ve gözüne bakarak tüm döllerimi yuttu. Yine gözlerimin içine bakarak, bu hafta sonu çok eğleneceğiz dedi. Tabi hafta sonu bir çok şey yaşadık. Devamını diğer yazıda anlatacağım çünkü buraya kadar çok yoruldum. Diğer yazıda görüşmek üzere

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Kocasının Boşluğunu Benimle Doldurdu

Kocasının Boşluğunu Benimle Doldurdu

Next Article
Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Related Posts