Gece Mesaisinde Neriman’ı Siktim

Gece Mesaisinde Neriman’ı Siktim
Gece Mesaisinde Neriman’ı Siktim

Adım Kaan. 25 yaşında bir mühendisim ve yoğun bir çalışma temposuna sahibim. Çalıştığım fabrikada bazen gece mesaisine kalmak zorunda kalıyorum. Bir gece, beklenmedik bir durum nedeniyle yine gece mesaisine kalmak zorunda kaldım. Fabrikada geç saatlere kadar çalışırken, dikkatim bir anda ofis kapısında beliren Neriman çekti. Neriman, görünüşüyle ve duruşuyla dikkat çeken biriydi. Yılların verdiği deneyimle birlikte 39 yaşında olduğunu öğrendim. Sohbet etmeye başladık ve kısa sürede aramızda bir bağ oluştu. O günden sonra devamlı olarak Neriman ile iş yerinde zaman geçiriyorduk. Yine bir gün iş arkadaşlarımızla bir araya gelip bir şeyler içmeye karar verdik. O gece zaten mesaimiz yoktu ve akşamdan sora rahattık. Günün ilerleyen saatlerinde, kahkahalar ve samimi sohbetler ile güzel bir aktivitenin içerisindeydik. Herkesin keyfi yerindeydi ve hepimiz için bu buluşma oldukça iyi olmuştu. Hepimizin bu yenilenmeye ihtiyacı vardı. Tabi bu sırada Neriman ile birbirimize daha fazla yakınlaştık. Neriman’ın yaşından daha olgun ve anlayışlı olması, onunla olan diyalogumuzufarklı kılıyordu. Ben zaman geçtikçe Neriman’dan daha da etkileniyordum. Beni büyülemişti sanki. Bakışları, konuşması, kokusu her şeyiyle etkileyici geliyordu bana. Ona kapılmaktan alamıyordum kendimi. Ancak aklımı meşgul eden şey, yaş farkımızdı. İçten içe bu durum beni endişelendiriyordu. Yaş farkı, ilişkimizin ilerlemesine engel olabilirdi. Bu nedenle, duygularımı ve düşüncelerimi açıkça ifade etme cesaretini toplamam gerekiyordu. Nasıl yapacağımı bilmiyordum ama bir yolunu bulacaktım. Zira kafaya takmıştım onu ve aklımdan çıkartamıyordum.

Yine bir gece fabrikada mesaiye kalmamız gerekti. Gece, fabrikada geçirdiğimiz yoğun bir çalışma gününün ardından Neriman ile sessiz bir köşede buluştuk. Yürekten konuştuk, duygularımızı açığa çıkardık ve yaş farkının gerçekten önemli olmadığını anladık. İkimizin de kalbinde büyüyen bir bağ vardı ve bunu görmek bizi umutlandırdı. Beraber olmaya karar verdik, ancak ilişkimizi sadece fabrikada değil, gerçek hayatta da devam ettirmek için akıllıca adımlar atmamız gerektiğini biliyorduk. İnsanların bize karşı önyargılı olabileceğini ve bize yargılayıcı bakabileceğini anlıyorduk. Bu yüzden ilk aşamada tüm duyguları içimizde yaşayalım diye karar aldık. Açıkçası onunda bana karşı aynı hisleri besliyor olması beni inanılmaz mutlu etmişti. Ona açılma konusunda hep endişelerim vardı ama biranda tüm endişelerim gitmişti. Saat iyice ilerlemişti ve çalışanlar kendi hallerinde takılıyorlardı. Nerimana odama gelmesini söyledim. Ve önden odama gittim. Heyecanlı bir şekilde odamda onu bekliyordum. Aradan birkaç dakika geçmişti ki odamın kapısı çaldı. Hızlıca kapıyı açıp içeri aldım onu ve etrafta gören var mı diye kontrol ettim. Kimse yoktu etrafta. Tabi Neriman’da ne olduğunu anlayamamıştı. Ben ona dönüp bu anı ne kadar zamandır beklediğimi bilemezsin dedim ve öpmeye başladım. Şaşırmıştı ama tepki de vermiyordu. Biraz zaman geçince o da karşılık vermeye başladı. Mesai saatleri içerisindeydik ama yaklaşık 30 dakika önce birlikte olmaya karar verdiğim kadın ile odamda öpüşüyordum.

Peki burada duracak mıydım? Tabi ki hayır. Zira öyle bir noktaya gelmiştim ki sikim pantolonumu delip geçecek gibiyi sertleşmişti. Haliyle Neriman’da sikimin o halini gördü. İlk başta kötü bir tepki verir diye endişelensem de gülerek ilgilenmemi ister misin diye sordu. Tabi bende bu soruyu beklercesine cevap bile vermeden pantolonumu indirdim direkt aşağıya. Neriman önümde diz çöktü ve sikimi yalamaya başladı. O kadar iştahlı yalıyordu ki biran sanki iş yerinde değildim de profesyonel bir eskortun yanına gitmişim gibi hissettim.Doğrusunu söylemek gerekirse Neriman’ın bu işte bu kadar iyi olmasını asla beklemiyordum ama beklediğimden çok daha iyi çıkmıştı. Tabi sadece sikimi yalatacak değildim ama çokta zamanımız yoktu. Zira mesai bitimine az kalmıştı ve hızlı olmalıydım. O yüzden tüm ara prosedürleri atlayarak zaten Neriman’ın tükürüğü ile ıslanmış sikimi amına dayadım. Zaten sikim kaygan olduğu için hiç zorlanmadan girdim amımı. Tabi ilk girdiğimde Neriman hafif bir bağırdı ama kimse duymasın diye hemen kapattım ağzını. Bir tur o şekilde ayakta siktim Neriman’ı. Sonra tuttuğum gibi masamın üzerine sırt üstü yatırdım ve misyoner pozisyonunda gözünün içine bakarak amını sikmeye devam ettim. Bir yandan amını sikiyordum bir yandan da memeleri ile oynuyordum. Tam boşalacağıma yakında amından sikimi çıkardım tüm vücuduna boşaldım.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Arabada götümü sikti

Arabada Götümü Sikti

Next Article
Otobüste Muavin Üzerime Boşaldı

Otobüste Muavin Üzerime Boşaldı

Related Posts