Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim
Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Öncelikle başlığı okuyunca ne alaka ya diyebilirsiniz. Hatta biliyorum bu yazıklarıma aranızda inanmayanlarda çıkacak ancak ister inanın ister inanmayın bu olaylar gerçekten başımdan geçti. Kaldı ki başımdan geçen bu olayın bir diğer kahramanı olan Zeynep Abla ile daha öncede buna benzer ufak tefek bazı şeylerimiz olmuştu. Yani bir anda ilk defa yaşadığımız bir şey değildi. Eğer öyle olsaydı tabi ki buna cesaret edemeyebilirdim. Mesela bir keresinde Zeynep abla mutfaktayken uzanamadığı bir şeyi almak için benden yardım istemişti bende alma bahanesiyle biraz Zeynep ablaya sürtmüştüm. O da gülerek çekinme oğlum gel üstüme çık demişti. Onunda bana yanlışlıkla ellediği birkaç defa olmuştu. Tabi yanlışlıkla dediğime bakmayın, elledikten sonra klasik, yanlışlıkla oldu kusura bakma derdi. Yani anlayacağınız Zeynep ablada az orospu değildi. Ortam bulsak kendini siktirirdi çok rahat söyleyebilirim bunu. Neyse şuan konumuz Zeynep ablanın aklından geçenler ya da neler yaptıracağı değil. Bu yüzden lafı uzatmadan Zeynep abla ile yaşadığımız olayı sizlere anlatmak istiyorum. İnanın benim için bu kadarı bile inanılmaz bir deneyimdi. Bu yaşadığım anları düşünüp geceleri çok kez 31 çektim. Hala o anlar aklıma gelince sikimde hareketlenmeler oluyor. Gerisini siz düşünün.

Öncelikle olayların bu şekilde gelişeceğini düşünmüyordum. Ve yaptığım şey her ne kadar çoğu insana normal gelmese de bizim aramızdaki ilişkiyi göz önüne alınca normal olarak karşılanabilecek bir durumdu. Şimdi hızlıca olayların nasıl geliştiğine geçeyim. Ablamla beraber şehir dışında üniversite okuduğumuz için yurtta kalmaktansa evde kalmanın daha mantıklı olacağını düşünüp eve çıkmıştık. Bu tabi ablamdan çok benim işime gelmişti. Hem ev işlerinde çok rahattım hem de ablamın çevresi sayesinde çok fazla kızlarla muhatap olabiliyordum. İşte o kızlardan biride Zeynep’ti. Bakmayın siz yukarıda abla diye bahsettiğime. Aramızda sadece bir yaş vardı. Yine bir gün okuldan geldiğim zaman evde ablamla bir kızın olduğunu fark ettim. Ama kız gerçekten hoş ve alımlı bir kızdı. Neyse yanlarına gidip selam verdim ve adının Zeynep olduğunu öğrendim. O gün ilk tanışmamız olmasına rağmen benimle çok sıcakkanlı bir şekilde konuşuyordu. Açıkçası ablam ile eve çıktığım için gerçekten şanslı olduğumu düşünüyordum.

Neyse o tabi ki ilk tanışmamızdı ve o gün tabi ki bir şey olmadı. Ama ben onunla sohbet etmekten aşırı keyif almıştım. Tabi o da keyif almış, sonradan öğrendim. Artık Zeynep sürekli bize gelip gidiyordu. Ablam ile arası zaten oldukça iyiydi. Ee benimle de iyi anlaşınca gelmemesi için bir sebep yoktu. Tabi bize her geldiğince biz daha da samimi oluyorduk. Artık öyle bir zaman gelmişti ki abla okuldayken bile geliyordu Zeynep bize. Benimle takılıyordu. Sevgili değildik ama flörtleşiyorduk açıkça. İkimizde bir isim koymasak bile her türlü şeyi yapıyorduk. Hatta birkaç defa şakayla karışık dudağımdan falan öpmüştü. Yine ben birkaç defa arkasından sarılıp bildiğiniz dayamıştım buna. O da herhangi bir şey demeyip işi şakaya vurmuştu. Yani anlayacağınız gayet iyi bir ilişkimiz vardı.

Yine bir gün ben evdeyken ablam eve geldi. Zeynep akşam bize gelecek ve biraz içeceğiz dedi. Bende okey bana uyar deyip içecek bir şeyler almaya gittim. Akşam Zeynep bize geldi ve içmeye başladık. Benim tabi kafamdan milyon tane şey geçiyor. Bunların çok dayanamayacağını bildiğim için yavaş yavaş içiyorum. Bunları da bir yandan gazlıyorum hadi hadi niye. Gecenin ilerleyen saatlerinde ikisinin de kafası iyice güzel oldu. Neyse ben aldım ikisini de yatacakları odalara götürdüm. Tabi önce ablamı götürdüm odasına ve iyice uyuyup uyumadığını kontrol ettim. Sonra Zeynep’i odasına götürmek için kucağıma aldım. Zeynep zaten sızmıştı. Neyse yatağa yatırdım ama onu o şekilde orada bırakıp odama gitmek içimden gelmiyordu. Zaten kucağımda taşırken bol üstünden taşan memeleri beni deli gibi azdırmıştı. Biraz ellesem ne olabilir ki diyerek çok büyük bir risk aldım ve elimi içine sokup memelerine ellemeye başladım. O an kalbim yerinden çıkacak gibiydi ve sikim kaya gibi sert olmuştu. Daha fazla dayanacak halim yoktu ama ne yapacağımı da bilmiyordum. İşleri daha da ileri götüremezdim. Zira bu durumdan dolayı başıma dert alabilirdim. İşte o an zeynep’in elini sikme fikri gayet mantıklı geldi. Memelerini açığa çıkardım ve sikimi eline koyarak elini sikmeye başladım. O an o kadarı bile bana inanılmaz iyi gelmişti. Alkolünde etkisiyle daha fazla dayanamadım ve eline ve yere deli gibi boşaldım. Sonra hızlıca ortalığı toplayıp hızlıca odadan çıktım.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Kirayı Amıyla Ödedi

Kirayı Amıyla Ödedi

Next Article
Bakkalın Çırağı ile Ayak Üstü Seviştik

Bakkalın Çırağı ile Ayak Üstü Seviştik

Related Posts