Kaynaşma Partisi Diye Gittim Seks Partisi Çıktı

Kaynaşma Partisi Diye Gittim Seks Partisi Çıktı
Kaynaşma Partisi Diye Gittim Seks Partisi Çıktı

Evet şu an başlığı okuyunca biraz şaşırdığınızı biliyorum. Ama inanın bu başlık ve altında yazdığım her şey doğru. Peki, nasıl oldu? Başımdan neler geçti? Hepsini size eksiksiz bir şekilde anlatacağım. Olayın üstünden yaklaşık 4-5 ay falan geçti. Bundan yaklaşık 5 ay önce falan arkadaşım aradı ve okulun kaynaşma partisi olduğunu söyledi. Tabi partinin üniversite ile bir alakası yoktu. Sadece üniversitedeki öğrenciler düzenliyordu. Ama okul açılalı baya olmuştu, kendi kendime ne alaka şuan bu parti dedim. Arkadaşımda biraz ısrar edince zaten yapacak daha iyi bir planım yok diye kabul ettim. Parti iki gün sonraydı, arkadaşımla birlikte ufak bir alışverişe çıkmaya karar verdik. Sonuçta birçok insan ile ilk defa tanışacaktık ve iyi bir izlenim bırakmak istiyorduk. Planladığımız gibi alışverişe çıktık ve uygun kıyafetler seçtik. Artık parti günü gelip çatmıştı, o gün birlikte saçlarımızı düzelttik, makyaj yaptık ve kendimizi hazırladık. Parti saati geldiğinde heyecanlıydık. Bir taksiye atladık ve partinin düzenlendiği eve gittik. Girişte bizi sıcak bir şekilde karşıladılar ve partinin neşeli atmosferi bizi hemen içine çekti. İlk kez bu kadar kalabalık bir ortamda bulunuyordum ve insanlarla tanışmak için sabırsızlanıyordum. Ama bir yandan da içimde kötü bir his vardı. Birincisi parti kalabalık değildi aksine tek tük insan vardı. Netse saat daha erken elbet gelen olur diye düşündük. O yüzden çok aldırmadık ve eğlenmeye karar verdik. Partinin içindeki aktivitelere katıldık ve çeşitli oyunlar oynadık. Bu sayede yeni insanlarla tanışma fırsatı bulduk ve sohbet etmeye başladık. İlk başta biraz gergin olsak da insanlar oldukça samimi ve hoşgörülüydü. Hızlıca birkaç kişiyle ortak ilgi alanları bulduk ve sohbetlerimiz derinleşmeye başladı. Bu arada parti biraz daha kalabalıklaşmıştı. Hani öyle çok kişi yoktu ama fena da değildi artık. 

Peki her şey normal miydi? Aslına bakarsanız bazı sıkıntılar gözüme çarpıyordu. Özellikle erkekler, kızlara devamlı içki içmeleri için baskı yapıyordu. Hani zaten toleransı düşük olan kızlarda birkaç kadeh içince kıçı başı dağıtıyordu. Ben öyle bir kız değildim ama arkadaşım tam o olarak öyleydi. İki kadeh içtikten sonra kendinden geçmişti. Ben bir yandan onu zapt etmeye çalışıyordum bir yandan da eğlenmeye çalışıyordum. Tabi bu tempoya bende çok fazla dayanamadım. İçtikçe benimde kafam güzel olmaya başladı. Sonrasın biran yanıma baktığımda arkadaşım yanımda değildi. Etrafta onu ararken bir köşede bir çocukla seviştiğini gördüm. Bakın öpüşmek demiyorum çünkü öpüşmek böyle bir şey değil. Bunlar bir yandan deli gibi öpüşüyordu bir yandan da çocuk arkadaşımın tüm vücuduna elliyordu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Arkadaşım kendi kararını verebilecek yaştaydı ama gerçekten isteyerek mi yapıyordu bunu. Emin olmadığım için ilk başta hemen aralarına girmek istemedim. Bir süre izleyip ona göre karar vereyim dedim. Tabi izlediğimde arkadaşımın da ne kadar istekli olduğunu gördüm ve karışmamaya karar verdim. O sırada çocuk arkadaşımın kolundan tuttu ve bir odaya doğru götürdü. Ben endişeliydim ve onları takip ettim. 

Yapacağım başka bir şey yoktu. Buna mecburdum. Zira olumsuz bir durumda kendimi çok pişman hissedecektim. Neyse bunlar odaya geçti ve çocuk arkadaşımı soymaya başladı. Arkadaşımda sanki dünden razıymış gibi sesini bile çıkarmadan soyunuyordu. Bildiğiniz kendini çocuğa bırakmıştı ve dışarıdan bakılınca kendinde duruyordu. Yani bunu istiyordu. Biranda ikisi de çıplak kamıştı. Ben hala onları izliyordum. Nedense kendimi izlemekten alıkoyamıyordum. Biranda gözüm çocuğun sikine takıldı kalın uzun bir siki vardı. Arkadaşım için endişe duysam da o gördüklerinden dolayı mutluydu. Çocuk biranda bunun kafasını tuttu ve sikini ağzına koydu. Sert bir şekilde ağzını sikiyordu. Ben bunları izlemeye devam ettikçe ıslanıyordum. Etrafı kontrol ettim ve hemen hemen herkesin bir köşede yiyiştiğini gördüm. Bundan da cesaret alarak elimi pantolonumun içine soktum ve arkadaşımı izleyerek amımla oynamaya başladım. Arkadaşım boğulacak gibi sakso çekiyordu çocuğa. Çocuk biranda kendini çekti ve kızı yatağa attığı gibi sikini götüne dayadı. Kız olmaz çok acır desede yavaş yapıacam diye ikna etti. Sonrasında yavaşça sikini götüne sokmaya başladı. Arkadaşım bakireydi bu yüzden amını sikmesine izin vermemişti. Ama götünü sikerken bile deli gibi inliyordu. Çocuk sikini o taş gibi göte her soktuğunda ben kendimi daha sert parmaklıyordum. Sonunda çocuk arkadaşımın götüne boşalırken bende deliler gibi titreyerek boşalmaya başladım.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Abimin Kankası ile Birlikte Oldum

Abimin Kankası ile Birlikte Oldum

Next Article
Babamın İş Arkadaşı Bana Göz Koydu

Babamın İş Arkadaşı Bana Göz Koydu

Related Posts