Kirayı Amıyla Ödedi

Kirayı Amıyla Ödedi
Kirayı Amıyla Ödedi

Öncelikle direk yaşadığım hikâyeye geçmeden önce biraz kendimden bahsedip olayı daha iyi kavramanızı istiyorum. Öncelikle ben Isparta’da ailemle beraber yaşıyorum ve 27 yaşındayım.  Üniversiteyi şehir dışında okuyup sonrasında tekrardan ailemin yanına geldim. Bu zamana kadar başımdan birçok şey geçmiş olsa da hayatımda yaşadığım en değişik deneyimleri burada yaşadım. Açıkçası aile evine dönerken bu kadar güzel şeyler yaşayacağımı düşünmüyordum. Ama döndüğümde yaşadıklarım bana iyi ki buraya dönmüşüm dedirtti. Peki neler yaşadım? Neden bu şekilde konuşuyorum? Şimdi lafı dolandırmadan size olanı biteni anlatmak istiyorum. Öncelikle babam Isparta’da apart işletiyor. Apart nedir bir çoğunuz biliyorsunuzdur zaten ancak ben yine de bilmeyenler için anlatayım kısaca. Biz burada öğrencilerin ya da bekarların kaldığı 1+1 gibi eşyaları evlere apart diyoruz. İnternet vs ortak oluyor ve kiraya dahil oluyor buralarda. Babamda burada öğrenci çok olduğu için apart işletiyor yaptığı işe ek olarak. Hali hazırda zaten emlakçılık yapıyor. Neyse işte ben başka şehirdeyken hep gel bu işin başına sen geç derdi. Açıkçası ben pek o işi yapma taraftarı değildim. Zira insanlarla uğraşmanın hep zor olduğunu düşünürdüm. Hala aynı düşüncedeyim ancak tabi bu işe girince ne gibi artıları olduğunu da öğrenmiş oldum.

Neyse sonunda babamın istediği noktaya geldim ve Isparta’ya dönünce apart ile ben ilgilenmeye başladım. Burada apartlar genellikle karışık olur. Yani sadece erkekler veya kızlar kalmaz. İsteyen istediği şekilde kalır. Bizim apartta o şekilde bir aparttı. Neyse işte ben işlerin başına geçeli birkaç ay olmuştu. O zamana kadar her şey yolunda gidiyordu. Aslında beklediğimden kolay bir iş olarak görüyordum. Bazen bazı evlerde sıkıntı çıkıyordu, eğer be yapabiliyorsam gidip tamir ediyordum yoksa bir usta götürüp hallediyordum sorunu. Neyse yine bu tarz bir günde bir kız bir sorun için beni aradı. Banyodaki musluk akıtıyormuş. Neyse bende birkaç takım aldım ve gittim aparta. Tabi o kapıdan içeri girene kadar herhangi bir düşüncem yoktu. Ancak kapıyı çaldığımda karşımda gördüğüm kız beni mest etmişti. Karşımda oldukça güzel bir kız vardı. Altında bol bir şort ve bol bir tişört vardı. Neyse ben bir yandan kızla muhabbet ediyor bir yandan da musluğu tamir ediyordum. Bu şekilde yarım saat falan geçti. Sonunda musluğu halletmiştim. Tabi biraz yorulmuştum. Yorulduğumu görünce bir şeyler ikram etmek istedi. Bende kabul ettim haliyle. Sonuçta karşımda oldukça çekici bir kız vardı ve onunla zaman geçirmek gerçekten keyifliydi. Oturduk bir şeyler içerken yine sohbete devam ettik. Açıkçası oraya giderken böyle sıcakkanlı bir kız ile karşılaşacağımı düşünmüyordum. Biz bu şekilde bir saat falan daha oturmuşuz, saate bakınca geç olduğunu gördüm ve artık ben kalkayım dedim. Tam kapıdan çıkardan telefon numaramı istedi ve arada görüşürüz dedi. Bende sorgulamadan verdim numaramı. Zaten olanlarda bundan sonra başladı.

Aradan bir ay geçmişti, bu süreçte arada mesajlaşmıştık falan ama bir türlü görüşememiştik. Kira günü gelmişti ve o gün beni yine aparta çağırdı. Her ne kadar işlerim olsa da o çağırdığı için işlerimi bırakıp gitmeye karar verdim. Yine çaldım kapıyı. Kapı açıldı ve karşımda bu sefer farklı bir kadın duruyordu. Farklı diyorum çünkü kız bu sefer daha da taş olmuştu. Kapıyı öyle bir kıyafet ile açmıştı ki yok artık dersiniz. Neyse beni içeri davet etti ve içecek bir şeyler getirdi. O sırada konuşuyoruz tabi. Neyse sonunda asıl mevzuya geldi. Derdi kiraydı ve bu ay kirayı ödeyecek durumu olmadığını dile getirdi. Ben tabi ne diyeceğim bilmiyordum. Kira benim için o kadar fazla bir miktar değildi ama yine de politik davranıyordum. Neyse bu bana kirayı farklı bir şekilde ödeyebileceğini söyleyerek yanıma geldi ve elini göğsüme koydu. Ben tabi hala bekliyorum ilerlemesi için. Neyse göğsümdeki elini yavaşça aşağı indirerek sikimin üzerine kadar getirdi. Bende o anda bunu çektiğim gibi yapıştım dudaklarına. Zaten bu anı ne kadar zamandır bekliyordum daha fazla dayanacak gücüm kalmamıştı. O şekilde ne kadar öpüştük farkında bile değilim. Ben tabi bir yandan da üzerindeki kıyafleri çıkarıyordum. O da karşılık verip beni soymaya başladı. Tamamen çıplak kaldıktan sonra ikimizin de bekleyecek hali kalmamıştı. Bir anda beni üzerinden atıp direkt olarak sikime yumuldu ve yalamaya başladı. Bakın ister inanın ister inanmayın, ben hayatımda bu kadar iyi sakso çeken bir kadın ile karşılaşmamıştım. Yani acaba eskortluk yapıyor mu diye şüpheye düşmedim değil. Neyse bu şekilde bana 4-5 dakika sakso çektikten sonra boşalmaya yaklaştığımı fark edip sikimi çektim ve onu yatağa atıp amını yalamaya başladım. Yalama sırası bendeydi. Bende yine 5-6 dakika kadar amını yalayıp kıvama getirdikten sonra onu sikmem için yalvarmaya başlamıştı. Bende bu isteğini kırmayık sikimi dosdoğru amına soktum. Yani beklediğimden daha sıkı bir amı vardı açıkçası. Bu şekilde çok dayanamadım zaten. O tatlı ve sıkı amını bir 5-10 dakika siktikten sonra sikimi çıkartıp tüm vücuduna dediler gibi boşaldım. Bu şekilde bana kira borcunu ödemiş oldu. İleride ne olur bilmiyorum ama bu anın tekrarlanacağı kesin gibi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Erasmusla Gelen Çocukla Yattım

Next Article
Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Gece Uyurken Ablamın Arkadaşının Eline Verdim

Related Posts