Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim
Köydeki Komşu Kızına Sakso Çektirdim

Ben her ne kadar şu anda şehirde yaşasam da geçmişte ailem ile beraber köyde yaşamıştık. Tabi ben küçükken şehre taşınmışız. Tabi o yüzden bir ayağımız akrabalardan dolayı köyde diyebilirim. Yani düzenli olarak köye gideriz ve oradaki ufak ama şirin evimizde birkaç gün geçirip şehrin yorgunluğunu üzerimizden atarız. Yine şehrin stresinden sıkıldığımız bir gün annem ve babam ile hafta sonu için köye gitmeye karar verdik. Cuma akşamı oldu ve biz hazırlanıp arabaya atladık ve köye gittik. İlk gece anca yerleş et derken saat geç olmuştu. Çok durmadan hepimiz yataklarımıza geçtik. Neyse sabah kalktık ve köy yeri olduğu için komşumuz bizi kahvaltıya davet etmiş. Haliyle kabul etmiş annemde ve kahvaltı yapmaya komşumuza gittik. Bu tarz şeyler köy yerinde oldukça normal tabi. O ara komşumuz pişi yapıyordu ve annemde komşumuzun yanına oturup yardım etmeye ve dedikodu yapmaya başladılar. Babamda evin babası ile bir çay alıp oturdu. Futboldan falan bahsediyorlardı ve klasik erkek muhabbetleri yapıyorlardı. Benimde o ara çişim geldi ve tuvalete gittim. Tabi ben şehirdeki evimizden alışkın olduğum için hiç kapıyı çalmadan pat diye kapıyı açtım ve içeri girmek için hamle yaptım. İşte tamda o an karşımda evin benden bir yaş büyük kızını tamamen çıplak bir şekilde duş alırken gördüm. Kız donup kalmıştı beni karşısında görünce. Bildiğiniz aptala dönmüştü. Üzerini kapatmak bile aklına gelmemişti. Tabi o manzara karşısında benim alet dikildi. Kızda anlık olarak sikime baktı ve kafasını çevirip üstünü kapatmaya çalıştı. Bende o an kendime geldim ve kapıyı hemen kapatıp çıktım. İnanılmaz utanıyordum. O evden biran önce çıkmam gerekiyordu ama ne yapacağımı da bilmiyordum. Hızlıca bizimkilerin yanına gidip tuvaletin dolu olduğunu ve bu yüzden eve gitmem gerektiğini söyleyip anahtarı aldım.

Anahtarı aldığım gibi de eve koştum direkt. Tabi eve geldim ve kara kara düşünüyorum. Ya bu kız olanları evdekilere anlatırsa diye. Ben öyle sosyal bir insan olmadığım için başıma bu tarz bir durum gelmedi hiç Deliriyorum bildiğiniz evde. Neyse evde dört dönerken biranda kapı çaldı. Aha dedim yarragı yedik. Kız olanları anlattı ve bizimkilerde ağzıma sıçmak için geldiler. Ne yapacağımı bilmiyordum ve el mahkum kapıyı açmaya gittim. Elim titreye titreye kapıyı açtım ve karşımda beklediğimin aksine o kız vardı. Ben tabi şaşkınım. O anın şaşkınlığı ile birazda kekeleyerek içeri davet ettim. Ne alaka diye sormayın ben de ne alaka olduğunu bilmiyorum. O an kafam durdu. Kızda bir şey demeden girmez mi. Neyse içeri girdikten sonra ben daha bir şey demeden yemeyin hemen hemen hazır olduğunu ve beni çağırdıklarını söyledi. İlginç bir şekilde yaşadıklarımızı çok umursar gibi değildi. Ben bir sıkıntı olmaması için yaşananlar için özür diledim. Ama yine beklediğim bir tepki almadım. Bunun önemli olmadığını ve kapıyı kilitlemediği için hatanın kendisinde olduğunu söyledi. Buraya kadar her şey olabildiğince normaldi. Ancak bundan sonrasında söyledikleri ile başımdan aşağıya kaynar sular döküldü.

Benim onun vücudunu gördüğümü ve bu durumun aramızda kalabilmesi için onunda benim vücudumu aynı şekilde görmesi gerektiğini söyledi. Ben tabi o an şoklardayım. Nasıl yani burada mı deyince, sen nerede istersin diye bir cevap aldım. Tabi o sersemlikle fark etmez dedim ve benden soyunmamı istedi. İlginç bir şekilde hipnoz etmişti beni. Bildiğiniz onun emirlerine itaat ediyordum. Dediğini yapıp soyunmaya başladım. Altımda bir tek baxerım kalmıştı. Tabi onu da çıkarmamı istedi. Bende yine dediğini yapıp çıkardım. O dikkatli bir şekilde tüm vücudumu inceliyordu. Sonra sessizliği bozdu ve banyoda gördüğünde sikimin çok daha büyük göründüğünü söyledi. Bende o an çıplak olduğunu ve bunun beni azdırdığını söyleyip o hale gelmesi için bir şeyler yapması gerektiğini anlattım. O da saçma bir şekilde bir şey demeden üstünü çıkardı. O enfes memeleri bir adım ilerimde duruyordu ve ben o an çıplaktım. Sikim yavaştan hareketlenmeye başlamıştı. Sonra bana doğru bir adım attı ve elini vücudumda biraz gezdirdi. Ardından o beklediğim soru geldi. Sikine dokunabilir miyim? Tabi ben yıllardır bu soruyu bekliyormuşçasına evet dedim hemen. O da yavaş bir şekilde elini sikime kaydırdı. Bir süre anlamsız hareketler ile elini sikimin üzerinde gezdirdi. Ama benden uzun olduğu için bulunduğu açıdan zorlanıyordu. Bende bunu çöküp yapmasını söyledim. Bu seferde sikim neredeyse ağzının ucundaydı ve biranda göz göze geldik. Tam bana bir şey söylemek için ağzını açtığında kafasını tuttum ve sikimi ağzına koydum. Tabi şok olmuştu ama beklediğimin aksine çok büyük bir tepki vermemişti. Bir şeyleri denemek istiyordu ve bir süre sikim ağzında hareketsiz durduktan sonra yavaşça hareket etmeye başladı. Deneyimsizdi ama en azından çabalıyordu ve ben de deneyimsiz olduğum için dil darbelerine ce ağız hareketlerine daha fazla dayanamayıp istemsizce ağzına boşaldım. Tabi birazdan neredeyse kusacak gibi oldu ve direkt tuvalete koştu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Aile Dostumuzun Kızı ile Gece Kaçamağımız

Next Article
Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Eve Gelen Temizlikçi Ablanın Götüne Boşaldım

Related Posts