Nişanlımın Kardeşini Deliler Gibi Siktim

Nişanlımın Kardeşini Deliler Gibi Siktim
Nişanlımın Kardeşini Deliler Gibi Siktim

Başından geçen bu seks hikayesini size anlatıp anlatmamak arasında çok gidip geldim. Açıkçası bu hikâyeden kim olduğumuz anlaşılırsa baldızımın da benimde hayatım biter bu net. Ama bunu içimde tutmakta istemiyorum ve size itirafta bulunmak istiyorum. Amacım sadece size bir seks hikayesi anlatmak değil. Eğer öyle olsa hiç uğraşmam bununla. Esas amacım bu yaşadıklarımı anlatıp rahatlamak. Bunu dışarıda kimseye anlatma şansım yok. Etrafımdaki kimseye de gidip ben baldızımı siktim diyemem sonuçta. Neler olabileceğini benden daha iyi bilirsiniz. İşte birçok kişi gibi bu yüzden buradayım ve sizlere başımdan geçen tüm olayları açık yüreklilikle doğru bir şekilde anlatacağım.

Kısaca kendimden bahsedip hızlıca konuya gireceğim. 26 yaşında üniversite mezunu yakışıklı sayılabilecek bir tipe sahip, fit vücutlu biriyim. En azından beni kızlar bu şekilde tarif eder. Bugüne kadar anlayabileceğiniz üzere birçok kız arkadaşım oldu. Evlilik falanda düşünmüyordum ama işte hayatın bir noktasında aile baskısı vs artık evlenme zamanı geliyor. Benim içinde böyle bir zamandı. Ailem artık yaşımın geldiğini ve evlenmem gerektiğini söylüyordu. Ama işte ben pek istekli değildim. Onları da pek üzmek istemiyordum o yüzden söz verdim. Söz verdim vermiş olmasına ama gerçekten istekli değildim. Bende en azından söz falan yaparız süreci biraz uzatırım onlarında gönülleri olur diye düşünüyordum. O sürede de ben kafamı toplarım evliliğe hazırlanırım diyordum. Sanki hazırlanabilecek bir şey gibi. O zamanlar o şekilde düşünüyordum ne yapayım. Neyse sevgilimle konuştum bu durumu ve evlilik teklifi ettim. Zaten 4 yıldır birlikteydik ve her defasında o da alttan alta laf çakıyordu bana bu konuda. Hep onun gönlünü yapayım hem de bizimkilerin diye düşünmüştüm. Tabi bu teklifi hemen kabul etti. Neyse uzatmayayım, araya aileler girdi. Sözdü nişandı derken işler iyice ciddi hal almıştı. Neyse ki ilk aşamada nişanda durmuştuk. Aslına bakarsanız bu nişanlılık bölümü oldukça hoşuma gitmişti. Artık o istediği şekilde bize geliyordu, bende istediğim gibi onlara gidiyordum. Sıkıntı çıkaran, laf yapan yoktu. Yine bir gün annesi ile babası şehir dışına gitmiş bir iş için bu çağırdı beni. Benimde tabi canıma minnet bastım gittim bunun yanına. Benim kafamda onlarca tilki dolanıyor tabi. Bütün gece sikerim falan diye düşünüyorum. Neyse eve gittim bu kapıyı açtı. Bende içeri girer girmem yapıştım bunun dudaklara. Bu beni itti falan ben ne olduğunu anlamadım tabi. Bu içeriyi gösterdi. İçeriye bir baktım kardeşi içeride bize bakıyordu. İşte ben kusura bakma görmedim seni falan dedim tabi ama utanmıştım. Allahtan kız umursamadı çok güldü biraz geçti.

Ama o dakikadan sonra bana bakışı değişmişti. Bana artık eskisi gibi bakmıyordu. Bir fark vardı. Gözleri ile yiyecek gibi davranıyordu beni. O sırada benimki birkaç şey almak için markete gitti. Ablası evden çıkınca bu hemen benim yanıma geldi dudaklarıma yapıştı. Ben ne olduğunu anlamaya çalışırken seni ne zamandır arzuluyorum ablam onu nasıl siktiğini anlattı bana falan dedi. Ben şok olmuştum. Ablan duyarsa biteriz desem de söylemezsem bilmez diyordu. Biz o şekilde öpüşürken kapı çaldı ve kapıyı açmaya gitmeden gece odama gel kesin dedi. Ben kendimden geçmiş aptal bir haldeydim. Ne yapacağımı bilmiyordum. Bütün akşam oturduk ama ben kendimde değildim. Neyse gece oldu ve benim kız uyudu. Normalde uyumazdık ama benim kafam karışık olduğu için onunla seks yapacak halim yoktu. Bütün her şeyi riske atıp odasına gitmeye karar verdim. Yavaşça odasından çıktım ve kapısına gittim. Hafiften kapıyı tıklatıp kapıyı açtım. Karşımda gördüğüm manzara tarifsizdi. Tamamen çıplak bir şekilde odada beni bekliyordu. Neyse direkt beni odaya çekti ve kapıyı kilitleyip soymaya başladı beni. Ben hala bir hamle yapmamıştım. İlk hamleyi ondan bekliyordum. Beni tamamen soyduktan sonra sikimi tutup biraz inceledi ve sonra sakso çekmeye başladı. Naif bir şekilde sikimi yalıyordu. Bu işi ilk kez yapmadığı çok belliydi. Bir erkeği nasıl azdıracağını biliyordu. Bu şekilde çok dayanamazdım. Onu tuttuğum gibi yatağa attım ve sıra bende diyerek amını yalamaya başladım. Ben yalarken bir kere boşaldı. İkimizde dayanamıyorduk artık. Yastığı ısırmasını söyledim bağırmamak için. Neyse bu dediğimi yaptı ve yastığı ısırırken bende sikimi kökledim amına. Tahmin ettiğim gibi bakire değildi. Nişanlım yan odada uyuyordu ben baldımızı burada deliler gibi sikiyordum. O gece 3-4 farklı pozisyonda en az 2 saat falan sikiştik deliler gibi. Ağzı dahil boşalmadık bir yerini bırakmadım. Enson gece giyinip onu bir orospu gibi bıraktım orada. Tabi aramızdakiler orada bitmedi. Onları da diğer yazılarda anlatacağım. Kısaca bende hikaye çok.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Mastürbasyon Yaparken Arkadaşıma Yakalandım

Mastürbasyon Yaparken Arkadaşıma Yakalandım

Next Article
Spor Hocamla Yattım

Spor Hocama Amımı Parçalattım

Related Posts