Otobüste Muavin Üzerime Boşaldı

Otobüste Muavin Üzerime Boşaldı
Otobüste Muavin Üzerime Boşaldı

Evet başlığı okuyunca kafanızda farklı senaryolar canlanmış olabilir ama inanın öyle bir durum yok. Hani iki taraflı istek üzerine gelişmiş bir olaydı. Ha ne kadar doğru bir olaydı emin değilim ama yaşandı bir şekilde yani. Bir daha o tarz bir durumla karşılaşsam yine aynı şekilde davranır mıyım emin değilim. Şimdi bu olayın nasıl gerçekleştiğini ve detaylarını merak ediyorsunuz eminim. Bu yüzden sizi gereksiz detaylar ile sıkmak ve konudan koparmak istemiyorum. Şimdi olayın şehirler arası otobüs yolculuğunda geçtiğini söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Nereden nereye gittiğimi söylemeyi doğru bulmuyorum, zira benim yüzümden bir şekilde birilerinin zarar görmesini istemiyorum. Bu yüzden de bazı detayları ister istemez atlamak zorundayım.  Şimdiden hikayede bazı kopukluklar hissederseniz kusura bakmayın o yüzden. Zaten bu hikayeyi yazarken bile belli endişelerim var birde başkasının benim yüzümden zarar görmesini asla kaldıramam.

Ben uzun otobüs yolculuklarını oldum olası seven bir kadınım. Bana değişik ve mutluluk verici bir şey gibi geliyor bu. Bir yere varmaktan çok yolda olmak hoşuma gidiyor belki de. Birde benim gece yolculuğu takıntım var. Gündüzleri seyahat edemiyorum yani. İlla gece olacak ve otobüsün içi karanlık olacak. O şekilde saatlerden camdan dışarıyı seyredebilirim mesela. Bir kulaklık yeter benim içim. Yine böyle bir zamanda şehir dışına çıkmam gerekti ve akşam saatlerine aldım bileti. Neyse hazırlandım ettim ve üzerime rahat bir şeyler giyip çıktım evden. Dediğim gibi kulaklığı takıp dışarıyı izlemeyi sevdiğim için en arka koltuğa bilet almıştım. Koltuğuma geçip kulaklığımı taktım. Şansıma otobüs oldukça boştu. Sanırım hafta içi olduğu için tek tük insan vardı. Onlarda genellikle ön taraflardaydı. Yani koca otobüs bana kalmıştı gibi. Yolculuk başladı tabi her şey mükemmeldi. En azından ben öyle düşünüyordum. Neyse zaten otobüsün boş olmasından cesaret alıp kulaklığımı takıp arka koltuğa uzandım. İçerisi karanlıktı ve karşı camdan dışarıyı çok güzel izleyebiliyordum. Baya iyi bir yolculuk oluyordu benim için.

O sırada yanıma muavin geldi. Bende tabi laf yapar falan diye kalktım hemen. Benim kalktığımı görünce rahatınıza bakın hiç problem değil dedi. Bir isteğim olup olmadığımı sordu. Bende bir su istedim. Neyse suyu getirdi, ayak üstü biraz muhabbet etmeye başladık. Normalde benim bu tarz yolculuklarda muhabbet etmek hiç huyum değildir aksine ses olmasından nefret ederim ama bu çocuğa kanım ısınmıştı. Nedense muhabbet etmekten keyif alıyordum. Bu şekilde 4-5 dakika konuştuktan sonra o işinin başına döndü bende tekrardan kulaklığı takıp dışarıyı izlemeye başladım. Neyse bu şekilde bir saat falan daha geçti. Baktım bu geliyor tekrardan, ben yine toparlandım ve bu sefer oturması için yana kaydım. Geldiğinde yanımı göstererek oturmasını istedim. O da dediğimi yaptı ve yanıma oturdu. Bir yine konuşmaya başladık ama bu sefer saatten midir bilinmez konu yavaşça bel altına kaymaya başladı. Yok kaç kişiyle yattın, yok en sevdiğin pozisyon falan muhabbetleri dönüyordu. Ben rahat bir kadın olduğum için sıkıntı yoktu ama yine de amım ıslanmıştı bu konuşmalardan. Ancak konuşmalardan etkilenen tek ben değildi. Ona baktığımda sikinin pantolonunu delecek gibi sertleştiğini gördüm. Altında kumaş pantolon olduğu için inanılmaz belli oluyordu. O aşamada iki seçeneğim vardı. Ya işleri orada bitirip yollayacaktım onu ya da bir sonraki aşamaya geçecektim. Ben bir sonraki aşamaya geçmeye karar verdim.

Yavaşça bir elimi sikinin üzerine koydum ve diğer elimle sus işareti yaptım. O an gözleri parlıyordu. Pantolonunun üzerinden yavaşça sikiyle oynamaya başladım. Bu şekilde çok dayanamayacağını bildiği için ortalığı batırmamak adına fermuarını açıp sikini dışarı çıkardım. Zaten içerisi karanlıktı ve 3-5 kişi de öndeydi. Yine aynı şekilde sikiyle oynamaya devam ediyordum. Hala siki elimdeydi ve bir sonraki aşamanın vakti gelmişti.  O da bunu hissetmiş olmalı ki kafamdan tuttuğu sikini ağzıma verdi. Hala kafamı tutuyordu ve yukarı aşağı yapmaya başladı. O şekilde kaç dakika ağzımı sikti emin değilim ama boşalacağını hissettiği biranda sikini ağzımdan çekti ve istemsizce üzerime doğru geldi bütün dölleri. Aslında ağzıma boşalabilirdi ama kızarım diye daha da batırmıştı. Neyse sonra çok özür dileyip toparlandı ve peçete ıslak mendil ne bulduysa getirdi bana. Bende temizlendikten sonra ilk mola yerinde tuvalete gidip üstümü değiştirdim.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Gece Mesaisinde Neriman’ı Siktim

Gece Mesaisinde Neriman’ı Siktim

Next Article
Patronum ile Otel Odasında Kaçamak Yaptık

Patronum ile Otel Odasında Kaçamak Yaptık

Related Posts