Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti
Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Nereden başlayacağımı, nasıl anlatacağımı asla bilmiyorum. Zira ben hayatımda ilk defa bu tarz bir olay yaşadım. Bu yüzden bazı çekincelerimde var zaten. Ama bir yanım bu hikayeyi anlatmak istiyor. Bende sanırım o tarafımı dinleyeceğim. Şu an bu satırları yazıyorum ama paylaşıp paylaşmama konusunda emin olamıyorum. Eğer siz şu an bu yazıyı okuyorsanız cesaret edip paylaşmışımdır demektir. Önce biraz kendimden bahsederek başlamak istiyorum. Ben Sema. Hali hazırda şu anda İzmir’de üni okuyorum. Açıkçası üniversite okuyup okumama konusunda da pek emin değildim. Yalan yok bir zengin koca bulsam rahatıma bakarım diyordum hep. Ancak tabi bu hep lafta kalıyordu. Zira birçok kadın hayatının belirli dönemlerinde zengin koca hayali kurmuştur. Benim için bu özellikle sınav dönemlerinde oluyordu. Bunu gerçekten yapacak olmasak bile kadınlar olarak düzenli şekilde bu tarz hayaller kuruyoruz. Ama kurmamamız gerekiyormuş. Zira bu başımdan geçen olaya birazda bu hayaller sebep oldu. Evet bu hayallerde çok ciddi değildim belki ama yine de zengin erkeklere olan zaafım beni bu noktalar getirdi. Yine de bu işten çok sıkıntı yaşamadan kurtulduğum için mutluyum. Ayrıca benim içinde çok ilginç bir deneyim oldu. Ben böyle olaylardan üstü kapalı anlattığım için pek bir şey anlamamış olabilirsiniz. Ama hiç merak etmeyin ben detaylı bir şekilde anlatacağım size.

Olaylar tam olarak şu şekilde oldu. Benim yaklaşık bir yıllık falan bir sevgilim vardı. Aramız gayet iyiydi ve benim için gayet güzel bir ilişkimiz vardı. Çocuk o kadar iyiydi ki onunla sevgili olduğum için kendimi çok şanslı hissediyordum. Devamlı bana sürpriz yapan bir çocukla birlikteydim ve kısa süre içerisinde beni kendine gerçekten kendisine aşık etmeyi başarmıştı. Onun için gerçekten yapamayacağım hiçbir şey yoktu. En azından o zamanlar ben öyle düşünüyordum. Ancak şuan gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki hiçbir erkek için bu şekilde düşünmemek gerekiyormuş çünkü hepsinin size iyi davranırken farklı düşünceleri olabiliyormuş. Ben bunu geç anladım ve tabi anladığımda benim için iş işten geçmişti. Şimdi dediğim gibi her şey bizim için oldukça iyi gidiyordu. Gayet iyi anlaşıyorduk ve seks hayatımızda vardı. Ben onunla sevgili olmaya başladığımda bakire bir kızdım ve bakireliğimi o almıştı. Yani ben seks konusunda her şeyi ondan öğrenmiştim. Tabi onu mutlu etmek için elimden gelen her leyi yapıyor ve seks konusunda kendimi geliştiriyordu sürekli. Zamanla bu beni sikerken farklı şekilde konuşmaya başladı. Hafiften grup yapmak istediğini falan söylüyordu. Ben tabi ilk başlarda kesin olarak buna karşı çıkıyordum. Ya ne saçmalıyorsun diye yükseliyordu. Hatta bu muhabbetlerden dolayı birkaç ciddi kavgamız ble oldu. Tabi ben yine kör olduğum için aşkımdan çok dayanamayıp barıştım hep. Yine bir gece beraber kalıyoruz ve oynaşmaya başladık bu yine benim kanıma girmeye falan çalışıyor ben bu sefer eskisi kadar sert çıkmadım tabi. Zaten her şey o andan sonra başladı.

Bu beni her zamanki gibi soymaya başladı. Bende aynı şekilde onu soyuyordum. Biranda çıplak kalmıştık tamamen. İlginç bir şekilde normalde yapmadığı şeyleri yapıyordu bana. Normalde amımı bu kadar yalamazdı ama bugün beni deli edercesine amımı yalıyor götümü de parmaklıyordu. Bunda bir işler olduğunu sezdim ama çok umursamadım. Zira umursayacak halim yoktu. Beni sikmesi için yalvarır konuma gelmiştim. Normalde olduğundan çok daha azgın hissediyordu kendimi. Emin değilim ama sanırım içeceğime azdırıcı falan döktü galiba. Neyse ben bunun altında kıvranıyorum falan o an birden odaya bunun en yakın arkadaşı girdi. Ben şok içerisindeydim. Çocuk beni o halde görünce kendinden geçti zaten. Ama sevgilim gayet normal karşılıyordu bu durumu. Ne oluyor falan dedikçe, bebeğim merak etme yabancı değil, konuştuğumuz şeyi yapacağız diyordu. Ben istemiyorum desem de o durumda karşı çıkacak halim yoktu çünkü deli gibi yanıyordum. Benimki beni yalamayı bıraktı ve zaten diğer çocukta soyunmuştu. Sevgilim birden sikini ağzıma verdi. Kankası da boş durmuyordu tabi sikine prezarvatifi takıp benim amıma dayamıştı. Ben istemiyorum desem de sevgilimin umurunda değildi. Neyin içindeydim bilmiyorum. Bir yandan sevgilim dediğim adam ağzımı sikiyordu, bir yandan da kankası amımı sikiyordu. Ben o kadar azgındım ki kısa bir süre sonra umursamamaya başladım. Onlar siktikçe iyice kendimden geçiyordum. O sırada çocuğun sikini amımdan çektiğini gördüm. Boşalacak sandım ama o prezervatifi çıkarıp benimkiyle yer değiştirdi. Bu sefer o sikini ağzıma verdi sevgilim ise amımı sikiyordu. Bu şekilde beni bir beş altı dakika siktiler. Sonra çocuk hiç utanmadan ağzıma boşalmaya başladı. Ben tabi kusacak gibi oldum ve tükürdüm tüm döllerini. O sırada sevgilimde sikini amımdan çıkardı ve gelip yüzüme boşalmaya başladı. Böyle iğrenç bir durumun ortasında kalmıştım. Hızlıca duşa koştum ve temizlenip giyindim ve konuşmadan ayrıldım evden.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Dershane Tuvaletinde Hademeye Sakso Çektirdim

Next Article
Staj Yaparken Dul Sekreteri Parmaklayarak Boşalttım

Staj Yaparken Dul Sekreteri Parmaklayarak Boşalttım

Related Posts