Spor Hocama Amımı Parçalattım

Spor Hocamla Yattım
Spor Hocamla Yattım

Merhabalar, ben Cemre. Yaklaşık 2 yıl önce spor yapmaya karar verdim ve bir spor salonuna kaydoldum. Spor yapmaya başladıkça kendimi daha iyi hissetmeye başladım ve bu beni çok mutlu etti. Spor hocam ise gerçekten harika bir insandı. Hem enerjisiyle hem de disipliniyle beni sürekli motive ediyordu. Ben de onun bu yaklaşımına hayran kalmıştım. Zaten hayran kalmamamda mümkün değildi. O kadar yakışıklı o kadar karizmatik bir adamdı ki anlatamam size. Tabi ilk başlarda normal bir gözle bakıyordum hocama. Benim için herhangi bir erkekten daha farklı bir insan değildi. Zaten o sıralarda flört ettiğim başka erkeklerde vardı. Yani umursamıyordum. Ya da ben öyle sanıyordum. Zaman geçtikçe, hocam Murat’a karşı tuhaf bir ilgi beslemeye başladım. Onunla birlikte vakit geçirdikçe, onun sıcaklığına ve yakışıklılığına daha da fazla kapıldım. Onun bedenine dokunmak, onunla öpüşmek istiyordum. Ancak, benim gibi genç bir kızın bir spor hocasıyla ilişki yaşaması düşüncesi beni korkutuyordu.Özellikle de yakından tanımadığım birisine karşı bu tarz hisler beslemek oldukça zorluyordu beni. Peki ne yapacaktım? Bu iş böyle devam edebilir miydi? Pek ihtimal yoktu ama kendime sahip çıkmaya çalışıyordum. Yine de, bir gün spor salonunda Murat’la baş başa kaldığımızda, ona karşı hissettiklerimi açıklamaya karar verdim. Ona karşı olan ilgimi ve arzularımı anlattım ve onun da bana karşı bir şeyler hissettiğini öğrendim. O an, ikimiz de kontrolü kaybetmiş gibi öpüşmeye başladık. Bu şekilde kaç dakika öpüştük gerçekten bilmiyorum ama o gün benim için inanılmaz bir gündü. Sanırım hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşadığımı düşünüyordum peki ama gerçekten öyle miydi? Gelin hikayeme daha detaylıca bakalım.

Dediğim gibi o gün içimden geçenleri hocama anlatmıştım ve sevgili olmuştuk. Ama arada benim için bir sorun vardı. Neydi peki o sorun? Tabi ki aramızdaki yaş farkından bahsediyorum. Ben daha 24 yaşındaydım ama hocam benden tam olarak 11 yaş büyüktü. Evet evli değildi ama yine de bu durumu dışarıya karşı nasıl açıklarım hiç bilmiyordum. Bildiğim tek bir şey vardı o da onunla birlikte olduğum için gerçekten mutluydum. Benim için şu aşamada daha önemli bir şey yoktu ve ileride olacakları düşünmek için çok erkendi. En azından o zamanlar o şekilde düşünüyordum. Çünkü o sıralar birbirimize karşı hissettiklerimiz daha da yoğunlaşıyor ve birbirimize karşı olan arzularımızı daha da fazla tatmin ediyorduk. Artık öyle bir noktaya gelmiştik ki düzenli olarak dışarıda görüşüyor ve saatlerce birlikte zaman geçiriyorduk. Evet başta korktuğum gibi dışarıdan ilginç bir şekilde bakan gözler ile karşılaşıyorduk ama nedense ikimizde buna takılmıyorduk asla. İşte yine o günlerden birinde dışarıda takıldıktan sonra beni evine davet etti. Açıkçası o an bunu duyunca ne kadar şaşırmış olsam da, bu anın geleceğini biliyordum. O yaşta bir erkeğin ne tarz beklentileri olacağını bileyecek kadar aptal değilim sonuçta. Peki ya ne yapmalıydım. Açıkçası vereceğim karar her şekilde beni korkutuyordu. Ya benimle birlikte olduktan sonrazaten elde ettim diye uzaklaşmaya başlarsa ya kabul etmezsem benden soğursa diye kafamın içerisinde bin tane fikir dolanıyordu. Ama bende onu istiyordum. Uzun zamandır bu anı düşünüyordum.

Bu yüzden kararımı vermiştim onunla gidecektim. Kabul ettim ve evine gittik. Tabi tahmin ettiğim gibi evine girer girmez dudaklarıma yapıştı. Bu kadar hızlı bir hamle beklemesem de o anın ateşi ile anında karşılık verdim ve deliler gibi öpüşmeye başladık. Tabi sadece öpüşmekle kalmıyorduk aynı zamanda hızlı bir şekilde soyunuyorduk. Daha eve yeni girmiş olmamıza rağmen çırılçıplaktık. Hızlıca yatağa geçtik ve yatakta da deliler gibi sevişmeye başladık. Yarınlar yokmuşçasına kendimizden geçmiştik. O an sanki dünyanın en mutlu kızı bendim. Neyse bu dudaklarını dudaklarımdan çekip birden amıma doğru yöneldi. Daha önce yaşamadığım bir zevki yaşamaya başlamıştım. Amımı deliler gibi yalıyordu. Tabi bu işin bana döneceğini biliyordum aynı şekilde 69 pozisyonuna geçerek bende sikini yalamaya başladım. Siki gerçekten büyüktü ve ağzıma almakta zorlanıyordum. Bu şekilde kaç dakika devam ettik bilmiyorum ama sanırım boşalmaya yaklaşmıştı ve biranda durmamı istedi. O sırada elini çekmeceye atıp bir prezervatif çıkardı ve sikine taktı. Eliyle biraz amımla oynadıktan sonra sikini yavaşça amıma dayadı ve bana baktı. Hazır mısın diye sordu. Hazırım deyince de başladı köklemeye. İkinci kez bir erkekle birlikte olduğum iin ve aradan uzun süre geçtiği için ilk başlarda canım yandı ama sonrasında yaşadığım zevkin haddi hesabı yoktu. Onun sikini içimde hissetmekten daha keyifli hiçbir şey yoktu o an. Beni bu şekilde saatlerce sikti. Hem amımdan hem götümden deliler gibi sikti. Ve en sonunda bir güzel ağzıma boşaldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Nişanlımın Kardeşini Deliler Gibi Siktim

Nişanlımın Kardeşini Deliler Gibi Siktim

Next Article
Kocasının Boşluğunu Benimle Doldurdu

Kocasının Boşluğunu Benimle Doldurdu

Related Posts