Staj Yaparken Dul Sekreteri Parmaklayarak Boşalttım

Staj Yaparken Dul Sekreteri Parmaklayarak Boşalttım
Staj Yaparken Dul Sekreteri Parmaklayarak Boşalttım

Benim için normalden farklı bir zaman değildi. Bir Cuma günü işe gitmiştim. O zamanlar stajyer olarak bir enerji firmasında çalışıyordum. Çalıştığım yerde de taş gibi kadınlar çalışıyordu ve ben gençliğin verdiği ateş ile deli oluyordum onlara. Gün içerisinde sikim pantolondan belli olmasın diye ne kadar uğraştığımı bir ben bir bilirim inanın. Tabi bazen saklayamadığımda oluyordu. Hatta bir gün yine bu kadınlardan biri mini etek giymiş. Etrafta sadece ikimiz varken birkaç defa eğilmek zorunda kaldı iş için. Tabi etek kısa olunca da neredeyse iç çamaşırı rengine kadar gördüm. Benim yaşımda bir erkek için inanın o dakikadan sonra sikimin kalkmaması imkansızdı. Benim alet kaya gibi sert olmuştu. Ben o ara çıldırıyorum tabi saklamak için. Şansıma o günde kot pantolon yerine biraz ince bir pantolon giymişim, bu sikimi saklamayı daha da zorlaştırıyordu. Tek şansım o an etrafta kimsenin olmamasıydı. Bende bunu fırsat bilip hem manzaranın keyfini çıkarıyordum hem de sikimin dikkat çekmemesi için uğraşıyordum. 

Neyse gün içinde birkaç defa bu tarz an yaşadıktan sonra belki de en can alıcı anı yaşadık. Bu sefer eğilmemişti. Yüksek bir raftan birkaç şey alması gerekiyordu ve bunun için bir merdivene çıkması gerekiyordu. Haliyle benden bu konuda yardım istedi. Ben ilk başta benim çıkıp almamı istediğimi sanmıştım ve tam merdivene hamle yaptığımda durmamı söyledi. Tabi şaşırmıştım ben. O sırada istediği dosyaların karmaşık olduğunu ve yukarı çıkıp incelemesi gerektiğini söyledi. Ben ne yapacağım dediğimde ise sandalyeyi tutmamı ve düşmemesi için yardımcı olmamı istediğini söyledi. Bende istediğini yaptım. Ama işte o an sanki kendimden geçtim. Dediğim gibi yüksek bir yere çıkmıştı ve altında mini etek vardı. Ve tahmin edebileceğiniz gibi ben direkt olarak altındaydım ve artık iç çamaşırının renginden çok daha fazlasını da görebiliyordum. Altında hafif transparan beyaz bir iç çamaşırı vardı. Çok belli olmuyordu ama amındaki kılları şekilli kesmiş gibi duruyordu. Tabi ben o ara çoktan kendimden geçmiştim. Sikim yine taş gibi dimdik olmuştu ancak bu sefer sandalyeyi tutmam gerektiği için saklama şansımda yoktu. Bende madem o bu şekilde giyinip umursamıyor bende umursamıyorum deyip saldım kendimi. O sırada bana gerekli olan bir dosyayı uzatmak için kafasını çevirdi. Tam dosyayı uzatırken bir anda gözleri sikime doğru kaydı. Sonra hızlıca gözümün içine bakarak gülümsedi ve dosyayı uzattı bana. Ben tabi korkuyorum bir yandan. Başıma bir şey gelir diye. Kızdı mı kızmadı mı da emin değilim. Ama birkaç dakika öncesine göre daha değişik olmuştu ortam. Dosyalara bakarken artık daha yavaştan almaya başlamıştı ve ayaklarını ilk zamana öre daha fazla açmıştı. Bana kendini sunuyordu bildiğiniz. Hatta bilerek biraz eğiliyor ve kalkıyordu. Bu sayede mini eteği daha fazla yukarı çıkıyor ve bana daha fazla görüntü sunuyordu. Ama işte altında o iç çamaşırı vardı ve ben amını ya da götünü hayal etmekten bir adım öteye gidemiyordum. 

Ne yapıp edip bir şeyler yapmam gerekiyordu. Ama ne yapacağımı bilmiyordum. Aklıma bir elimi daha sağlam tutma bahanesi ile bacağına koymak geldi. Evet çok saçma bir bahaneydi ama eğer o da benim istediğimi istiyorsa tepki vermeyecekti. Aksi durumda özür dileyip elimi çekecektim. Neyse dediğimi yaptım ve elimi bacağına koydum. Biranda soğuk elimi hissedince irkildi ve bir şey mi oldu dedi. Bende düşmemesi için daha sağlam tutmak istediğimi söyledim. Tabi o an kalbim deli gibi atıyor. O da iyi düşünmüşsün dedi gülerek. O an içindeki mutluluğu size anlatamam. Tamam dedim bu iş oldu. Tabi o andan sonra tüm kontrolleri elime aldım. Yavaş ama kararlı adımlar atmalıydım. İlk olarak elimi çıplak bacaklarımda yavaş yavaş gezdirmeye başladım. Ses çıkarmıyordu. Bu bana daha da cesaret veriyordu. Sonrasında durmadım ve elimi yavaş yavaş daha yukarı çıkarmaya başladım. Tabi yine yavaş yavaş okşayarak yapıyordum bunu. Ben amına yaklaştıkça bunun inceden inler gibi sesler çıkardığını duyuyordum. Bu beni daha da tahrik ediyordu tabi. Artık amının dibine kadar gelmiştim. Elime gerçekten bir sıcaklık geliyordu. Son bir hamle ile elimi iç çamaşırı üzerinden amına değdirdim. O an bana lütfen durma dedi aşırı kısık sesle. Bende iyice cesaretlenip, iki parmağım ile iç çamaşırını biraz kenarı çekip amına dokundum. Tabi o an ne kadar ıslandığını da fark etmiş oldum. Amı sırılsıklamdı. Hafif hafif amını okşamaya başladım. Zaten çok geçmeden de elimi tutup boşalmaya başladı. Biraz öyle durdu. Bacaklarından sular akıyordu. Sonra Biran kendine geldi ve iş yerinde olduğumuzu fark edip hızlıca tuvalete koştu. Bende hızlıca diğer tuvalete girip 31 çektim. Ama biliyorum bir gün bu hikâyenin devamını da birlikte tamamlayacağız.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Sevgilim Beni Kankası ile Birlikte Sikti

Next Article
Mastürbasyon Yaparken Arkadaşıma Yakalandım

Mastürbasyon Yaparken Arkadaşıma Yakalandım

Related Posts